Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha egy kicsit...

Mit csináljak ha egy kicsit egoista vagyok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és már egy jó ideje kondizgatok, egy jó ideje meg már főkent erőemelésre mentem rá, de úgyérzem hogy kicsit elszálltam. Azt tudni kell rólam hogy régen nagyon de nagyon szerény kissrác voltam, idegenek közti szinte megszólalni nem bírtam anélkül hogy ne ugrott volna fel a pulzusom az egekbe. Amióta látom magamon a változást, úgy érzem hogy magabiztosabb is lettem, de az egóm is nőtt. Most ezen nincs mit szépíteni, a súlycsoportomba versenyen kiemelkedő vagyok külföldön, kb minden versenyt megnyerek amire büszke vagyok, de már megtanultam hogy hencegni elég patkány dolog. Elég hülyén hangzik, de hogyan tudnék szerényebb lenni ?Xd Mert az egiosták néha rossz érzést keltenek másokban, amit én nem akarok, de néha ezt észre sem veszem.


Mondták már mások is hogy legyek már szerényebb, de ők azt degradálásból mondták, arra azt mondtam neki hogy nincs mire báttya, utólag megnézve ezis borzasztó nagy egóra, és kicsit tahóra sikeredett. Nem ilyen környezetben nevelkedtem, a haverjaim sem ilyenek, nemtudom hogy jött ez rám.



2020. júl. 15. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egód majd akkor nőjön, ha nem súlyzókat emelgetsz teremben, hanem a hátadon eltudod vinni az embereket hosszútávon, kitartással. Mert addig mig csak a súlyzóidat emelgeted addig avval semmit nem érsz és semmi haszna nincs, csak annyi, hogy kapsz egy plakettet érte, és valakinek hiszed magad miatta és mutogathatod, hogy mekkora bicepszed van.
2020. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia!🤗 hát gondolj arra hogy a testedet nem te hoztad létre sem az izmaidat. Istentől kaptad ajándékba és most kihozod belőlük a legjobbat ami persze a te döntésedből származik, de ne feledd az ember nem csak az amit a külső mutat. Vagyis a belsőd még fontosabb meghatározója hogy milyen ember is vagy igazából. Ha efre is van kedved "gyúrni" írj privátban éy megmutatom hogyan lehet csinálni...én is úgy tanultam...🤗🤗🤗
2020. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyilvánulj meg úgy, mintha arrogáns lennél. Inkább úgy, mint egy ambiciózus személy. De már az is egy jó dolog, hogy észrevetted, hogy elszaladt egy kicsit veled a ló és változtatni akarsz.
2020. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Utálom az egoistákat, mert mindig csak saját maguk érdekli őket, nem pedig Én.
2020. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tabbouleh ***** válasza:
Ne csak fizikailag fejleszd magad, hanem szellemileg is. Tanulj nyelveket, törit, matekot stb. Akkor egy kicsit helyre billenne az egyensúly. Ne tűnj egy IQ0 kigyúrt, egoista kondisnak.
2020. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyel buszke arra amit elertel. Ez nem azt jelenti, hogy tökéletes vagy!! Az, hogy kivulrol, hogy nezel ki, az egy dolog. Velem szembe jöhetnél tojeletes testtel, ha nincs kozos temank, vagy nem vagy eletrevalo, okos, talpraesett, szoba se jöhetnél. Na innen indulj ki. Nem minden a külső! De egy tökéletes belso, neha szebbe teszi a külsőt!
2020. júl. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!