Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennel ha leciganyoznanak...

Mit tennel ha leciganyoznanak mikor zsidó vagy?

Figyelt kérdés
2020. júl. 16. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Semmit, mert én pont leszarom az ilyeneket akik származás alapján ítélkeznek..
2020. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Júj. :) Hát, nemtom, de szerintem meg nem sértődnék rajta. Nem ér ez a beszólás annyit, hogy magadra vedd. :) Meg amúgy, mindenkinek annyi intelligencia adatik, amennyi. Hogyha valakinek , pl aki beszól neked, úgy érzed, sokkal kevesebb van, mint neked, akkor nem érdemes vele vitába bocsátkozni. Fogadd el, hogy ő mondjuk ilyen kis tudatlan, neki ennyi intelligencia, vagy kedvesség adatott; hát, na, hát ennyi; szal tehát egy beszólásból nem kell ügyet csinálni, tehát most ez egy ilyen kisebb beszólás volt; itt a 21. században már meg kell tanulni az emberek esetleges butaságait, ballépéseit. :) Úgyhogy ne törődj vele szerintem;nem ér a dolog annyit, hogy ezen rugózz. Sőt, különben meg , ha ezen rugózol, már elérte amit akart, mert mostis vele foglalkozol, vagy azzal, amit okozott neked; tehát mondom, ne törődj vele. Csak hagyd ott a múltban, ami egy másodperce történt, az már a múlt, tehát nem kell rágódni rajta; meg a jövő miatt se aggódni, valaki mindig azt mondja, Isten a jelen lakója; szerintem ez pl egy ilyen kedves gondolat. Tehát, hogy Istent pl csak a jelenben találhatod meg. A múlt halott, az már nincs, a jövő pedig még nincs; valamit még ide kombináltam, nem biztos, hogy ezt az egészet ugyanattól a személytől hallottam; az elejét meg fejből írtam, szerintem hasznos lehet. :)
2020. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem szabad ugyan alamerulni a szennybe, de azert nyugodtnak maradni belul Magyarorszagon ember legyen a talpan. Raadasul, aki cigany-zsidoz, az is altalaban egy olyan felazsiai magyar, akiben amugy nincsenek magyar genek, es a gyulolet az identitasa.
2020. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

A kettes mi a francért írt kisregényt a semmiről?

Meg mik ezek a válaszok?

Nyilvánvalóan viccelt a kérdező.

Csam agyhalottak veszik komolyan.

2020. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Csak. *
2020. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ma mar az arcod senki nem nezi. A ruhadat nezik.

Ha ciganyosan oltozol,cigany vagy. Ha oregasszonynak,akkor az vagy. Ha 65 evesen feloltozol 20 evesek ruhajaba,letegeznek. Ha 30 evesen kiskosztumbe oltozol,magaznak.



A ruhakra figyelj mindig.

2020. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer engem is lecigányoztak, miközben kb. nekem van a világon a legfehérebb bőröm, és rühellem a cigányokat.

Mit lehet tenni? Röhögtem rajta.

2020. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem amíg Szegedre jártam egyetemre, lezsidóztak. Először zavart, hogy bekerültek a felsőoktatásba ilyen unintelligens példányok is, de pár hónap alatt elfogadtam a tényt, hogy nem mindenki képes a kulturált megnyilvánulásra. Már tudom, hogy mindenhol vannak ilyen ostoba emberek, akikbe csak ennyi ész és jóindulat szorult. Szóval már nem teszek semmit. Felesleges vitázni ilyen hülyékkel. Nem kell foglalkoznod vele. A cigányozásra ugyanezt tudom mondani.
2020. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha zsidó lennék zokon venném.

Németek a felmenőim, és nevem miatt is, de ránézésre is megkapom sokszor, hogy bíztos zsidó vagyok. Lezsidózni eddig négyszer-ötször "mertek". Először összefosták maguk a reakciom miatt, majd jót röhögtem. Közöltem, hogy nem talált, mert minden felmenőm germán.

2020. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!