Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is rendszeresen rémálma...

Másnak is rendszeresen rémálmai vannak éjjelente?

Figyelt kérdés
Esténként már szorongok emiatt. Reggelre meg nem tudom kipihenni magam. Nagyon gyakoriak, az elmúlt héten volt egymás után három éjszaka.

2020. júl. 20. 00:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%

V.Móz.2-


65.

De e nemzetek között sem pihensz meg, és nem lesz a te talpadnak nyugodalma; mert rettegő szívet, epedő szemeket és sóvárgó lelket ád ott néked az Úr.

66.

És a te életed kétséges lesz majd előtted: és rettegni fogsz éjjel és nappal, és nem bízol életedben.

67.

Reggel azt mondod: Bárcsak estve volna! estve pedig azt mondod: Bárcsak reggel volna! - a te szívednek rettegései miatt, a melylyel rettegsz, és a te szemeidnek látása miatt, a melyet látsz.

2020. júl. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%

1+


29.

És tapogatni fogsz délben, a mint tapogat a vak a setétségben; és szerencsétlen leszel a te útaidban, sőt elnyomott és kifosztott leszel minden időben, és nem lesz, a ki megszabadítson.

30.

Feleséget jegyzesz magadnak, de más férfi hál azzal; házat építesz, de nem lakol benne; szőlőt ültetsz, de nem veszed annak hasznát.

31.

A te ökröd szemed előtt vágatik le, és nem eszel abból; a te szamarad elragadtatik előled, és nem tér vissza hozzád; a te juhaid ellenségeidnek adatnak, és nem lesz, a ki megszabadítson.

32.

A te fiaid és leányaid más népnek adatnak, és a te szemeid néznek és epekednek utánok egész napon, és nem lesz erő a te kezedben.

33.

A te földednek gyümölcsét, és minden fáradságos szerzeményedet oly nép emészti fel, a melyet nem ismertél, sőt elnyomott és megnyomorított leszel minden időben.

34.

És megtébolyodol a látványtól, a melyet látni fognak a te szemeid.

2020. júl. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*V.Mózes 28
2020. júl. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nálam is gyakori+aphoné is jellemző.
2020. júl. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak rémálmaim vannak. Nincs könnyű életem...

A

2020. júl. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán álmodom rosszat, de azt is csak rossznak mondanám, nem rémnek.

Amúgy sokat álmodom, és többnyire úgy kelek, hogy "hu de jó volt ez az álom is. Gyakran folytatásos, mintha lenne ott is egy párhuzamos életem, és hetekig abban a másik életben vagyok. Néha vannak olyan csavarok benne, amit érdemes lenne leírni, mert könyvbe vagy filmbe kívánkozna.

Legalább ott jó, ha már itt nem.

2020. júl. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Remalom barkivel elofordulhat, de az igazan rossz, hogy volt tobb, es az attol valo felelem a gond. Az agyadat nem tudnad elfoglalni ket orara elalvas elott egy hosszabb regennyel, amibe beleveszel? Vagy olyan musorral, ami termeszetfilm, vagy barmi, erdeklodesed lekoto, de kikapcsolo dolog? Nem ajanlom, de nekem kutyaharapast szorivel, felelemre ijeszto bunugyi musorok szoktak bejonni...
2020. júl. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy csak rémálmaim vannak-e, mert elvileg az emberek átlagban elfelejtik az álmaik 90%-át, de az biztos, hogy amire emlékszem, az a legtöbb esetben szar, néha semleges. Volt olyan időszakom, amikor szó szerint minden éjjel volt rémálmom, akkor már aludni is féltem.
2020. júl. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, rendszeres
2020. júl. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
csak ha háton alszok
2020. júl. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!