Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok miért jó, ha lányok...

Srácok miért jó, ha lányok után ordibáltok az utcán? A többi lent

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, de ezt nem értem. Miért jó, ha lányt láttok egyből utána fogtok ordítani? Tudom nem mindenki ilyen. Amikor mondjuk sétálok az utcán biztos, hogy lesz legalább 1 olyan szituáció ahol láttok egy lányt sétálni és üvöltenek utána kocsiból vagy gyalog, de csak akkor amikor ott vagytok vagy 5-en. Ezzel senkinek nem fogtok nőni a szemében, nem ezzel mutatjátok meg, hogy mekkora faszagyerekek vagytok, ha meg annyira bejön, miért nem mentek inkább oda beszélgetni? Ezzel szerintem sokkal többet nőhetsz valaki szemében, minthogy ordibálsz, hogy így meg úgy közösülnél vele vagy ehhez már nem vagy annyirar faszagyerek? Szóval srácok ti erről, hogy vélekedtek? A lányok is írhatnak véleményt természetsen.

2020. júl. 20. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szánalmas. Én 11 évesen láttam ilyet majdnem minden nap, amikor egy külföldi nagyvárosban voltam anyummal. Azóta nem jártam ott, undorító a sok majom. (falusi vagyok) Kedvelem a kultúrált, halkabb embereket.
2020. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Srác vagyok. 19 éves. Én kivételt képezek.Nem szoktam ordibálni lányok után az utcán. Nem véletlen, nem akarok sárgalaposnak tűnni. XD Viccet félretéve azt gondolom, hogy ezt a srácok kis hányada csinálja, gondolja komolyan. Azok meg még kevesebben vannak, akik azt gondolják ezzel érnek el valamit. Persze, megértelek. Én is gyakran látom ezt a szituációt. Kisvárosban lakók a Dél-Alföldön. Az itteni emberek viselkedése, szociális érzéke talán még a magyar átlag alatt van. Észre sem veszik, hogy ez gáz. A kérdés amúgy már megfogalmazódott bennem is, miért csinálják ezt? 1.leggyakoribb talán az, hogy céltalan emberekről van szó, akiknek van egy kis feltünési viszketegsége, illetve sikertelenek a szerelmi életben, és így próbálják ezt kompenzálni. Mutatják mekkora alfahímek. Főleg amikor haverokkal ülnek a kocsiban. Ilyenkor általában a sofőr agya száll el. Tapasztalat. XD. ;) Viszont ilyen esetben kB. csak olyanokra mernek ráorsítani, akit nem is ismernek. 2.Ismerőst látnak tényleg, nem dudálnak, csak vígan kiordibálnak, köszönnek. Ez kívülállóknak tűnik csak kreténségnek. 3.Haverjaimmal is előfordul. Nem perverz állatok. Viszont szeretik a humort, kiparodizálni a társadalmi helyzetet, azt amit mások csinálnak. Ezért eljátsszák a dolgot. Összességében ennyi. Fhuu, ha lány lennék,akkor engem tuti frusztrálna. Nem tudom ők mit gondolhatnak. Fhuu rövid kérdés, hosszú hosszú válasz.
2020. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Meg ne haragudj, de gondolod, hogy aki így viselkedik, az majd fog neked ide értelmes választ adni?
2020. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Én ezt leginkább romáknál, hajléktalanoknál, munkásoknál szoktam tapasztalni, főleg ha részegek. Korodbelit (vagyis korunkbelit, én is csak 20 vagyok) nem nagyon láttam még ilyesmit csinálni.

Egyébként nem azért, de neked is itt van most nagy szád a neten, holott élőben is számon kérhetnéd ezeket az embereket, ha már egyszer bennük azt kifogásolod, hogy egyedül nem bátrak...Alapvetően igazad van, de az kicsit bagoly mondja verébnek, hogy egyedül bezzeg. Te sem nekik szólsz, hanem ide írsz, pedig szerintem tudod, hogy ezek az emberek úgyse fogják elolvasni, még kevésbé elgondolkodni rajta.

2020. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

Csak a bunkó parasztok ordibálnak az utcán a nők után

Normális ember max megnézi őket vagy udvariasan odküld egy bókot de nem ordibál

Egyébként a nők egy részének bejön ha fütyülnek például utánuk az utcán, mivel ezt ők úgy veszik, hogy ők jó nők és tetszenek a férfiaknak

2020. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akik ilyet csinálnak, azok egymásnak akarnak vele felvágni, nem a lányok miatt csinálják. Legalábbis én még sose láttam egyedül lévő fiút csinálni ilyet, mindig egy együtt lógó társaság valamelyik tagja csinálja.
2020. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló természetesen majd, ha üvölt a tag a kocsiból meg fogom és utána ordítok. Igazából akkor én is ugyanazt megcsináltam mint ő. A másik pedig, ha ott állnak 5-en mondjuk oda fogok menni, hogy ezt miért kell? Pár értelmetlen hupögésen kívül mit fogok kapni?
2020. júl. 20. 17:57
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

7. (nem a négyes vagyok)


Akkor meg minek egyáltalán kérdést kiírni róla? Tudod, hogy úgysem fog olyan idetévedni.

2020. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
3 válaszoló általában az emberek, ha egyedül vannak teljesen máshogy viselkednek, igen reméltem, hogy lesz olyan aki mondjuk értelmes és mondjuk már nem csinálja, de régebben csinált ilyeneket.
2020. júl. 20. 18:05
 10/15 A kérdező kommentje:
8. Mert kíváncsi vagyok, hogy a többi ember, hogy látja ezt mondjuk? hogy ez igazából már teljesen elfogadott? Az emberek véleményére voltam igazából kíváncsi.
2020. júl. 20. 18:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!