Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért baj hogy szeretem az...

Az miért baj hogy szeretem az embereket? Állandóan konfliktusom van szüleimmel, barátnőmmel, hogy rosszak, szemetek többnyire,ne bízz bennük stb , miért vagyok ilyen, csak kicsesznek velem gyakran.:) De nem tehetek róla, így érzem jól magam.:)

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Szereted az embereket??? Keress fel egy pszichológust! Valami gyermekkori trauma lehet a háttérben.
2020. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazuk van, jó tanács.Itthon sajnos rosszindulatú, irigy a 80%-a az embereknek.Pitiznek, jópofiznak, hátad mögött kibeszélnek.Nem egyenes ember a magyar emberek többsége, ez ázsiai felmenőinknek köszönhető, meg a komcsi korszaknak.A kisgyerekek is így nőnek fel, hogy szarházinak kell lenni.Fogadd meg a tanácsukat, jól beszélnek.
2020. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1#

Szerintem neked kellene felkeresned:) A szeretet a legfontosabb.:) Ha én így érzem jól magam, az miért baj? Van itt elég negatív ember sajnos, fel kell őket rázni kicsit ;)


2#

Mindenkiben van hiba, lásd meg a jót másban, ne csak a rosszat.Ezzel csak teszel a tűzre.:)

2020. júl. 20. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha azokat az embereket szereted, akik a te értékrendedhez illenek. (Ha többnyire helyes értékrended van.)

Szándékosan nem "jó embereket" írtam, mert már az is nagy szó, ha valaki "ember" tud lenni.

A rossz embereket viszont ne szeresd. Veszélyes, te is sérülhetsz.

Akik felemelnek, motiválnak, csökkentik a stresszt az életedben, azokat szeresd.

Akik lehúznak, bántanak, okozzák a stresszt, azokat ne.


Egyébként jó látni, hogy vannak még pozitívabb emberek, és tetszik, egyetértek, hogy meg kell látni a jót másokban. A hibát könnyű észrevenni.


Maradj ilyen, csak ne légy túl naiv. :)

2020. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4#

Igen az alap a szeretteinkel.


De az idegeneket is szeretettel fogadom, mert nem tudhatom hogy milyen ember.Lehet csak rossz napja volt, vagy sokat csalódott másokban.Szerintem mindenkiben megvan a jó oldal, csak az évek során ragadnak meg a rossz dolgok, mint a piszok.:)

2020. júl. 20. 22:11
 6/9 anonim ***** válasza:
11%

Majd jól le is húznak ha ilyen hülye vagy.Meg is érdemled!

Ez itt magyarország ne feledd!


Szerintem költözz ki Ausztráliába, az a neked való hely! Én éltem ott Canberra-ban, ott van ilyen sok elvarázsolt ember, meg a mentalitás is ez 90%ban.

2020. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, én szeretek itthon lenni.:) Van idehaza is sok jó ember.;)
2020. júl. 20. 22:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy most iróniából írod-e? De nem is érdekel. Tudod azaz ember boldogabb aki mindenkit elfogad meghallgat. De sokszor szomorú is. Jó érzés segíteni másokon. De borzasztó amikor segítségre van szükséged,de neked senki sem segít esetleg csak felületesen. Akkor jó azt mondani,hogy mindenkit szeretsz,ha tényleg szeretnél segíteni rajtuk. És nem csak azért,hogy elmondhasd jót tettem, büszke lehetek magamra. Ne is pénzért vagy valamiért cserébe csináld! És ne felületesen szeress! Sok szomorúsággal jár ha mindenkit szeretsz,de olyan jó látni amikor a lefelé görbülő száj mosolyra vált. 17l
2020. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8#

Akkor rosszul fogalmaztam, úgy mondanám inkább hogy szeretettel fordulok mindenkihez.Nem itélkezem a külsőről, ki micsoda, egy hajléktalan is odajön, szépen elbeszélgetünk stb.

Ettől érzem jól magam.

És segítek is igen, de én ezzel nem fogok dicsekedni, minek.

Nekem nem is kell segíteni, mindig megoldom ha gondban vagyok.Talán az is jó, hogy megmaradtam 38 évesen gyereknek, soha nem növök fel, nem is akarok.:)

2020. júl. 21. 12:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!