Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi tetszik a fiataloknak a...

Mi tetszik a fiataloknak a netes hülyeségekben?

Figyelt kérdés
Pl ( A rák egye ki a ..... te, instagram live, youtube live, facebook live, csúnyánbeszélős zenék)

2020. júl. 23. 20:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Én is fiatal vagyok, de nem bírom ezeket, és nekem is magas ez. Bár a youtube-on vannak normális dolgok is, de mit szeretnek a hülye videókon?
2020. júl. 23. 20:02
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Vannak akik szeretik a káromkodást. Meg sokan vagánynak gondolják a káromkodást. (Én például bizonyos trágár tartalmakat viccesnek találok, persze nem mindet. Mondjuk azt nem tudom megmondani mit élvezek benne.)

A live-okat általában azért élvezik az emberek, mert tudnak írni live chat-re, szeretik, ha a live-oló személy reagál az üzeneteikre.

2020. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Ők meg azt nem értik hogy ami neked tetszik azon mi tetszik neked.

A mai felnőttek fiatalkorában az akkori felnőttek nem értették mi teszik a fiataloknak a rock zenében, a farmerben, a hosszú hajban.

Az ő szüleik azt nem értették mi tetszik a fiataloknak a gombafrizurában.

És így tovább.

Nem kötelező nézni az ilyen tartalmakat.

Ennyi.

2020. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

mindenkinke más a szórakozás. néhányan azért szeretnek liveolni, mert videóban jobban át tudják adni a mondanivalójukat és mutatni tudnak dolgokat. azonnali, tehát egyből kommentbe reagálhatnak rá amire ő válaszolhat videóban. sokkal közvetlenebb mint az üzengetés. szerintem.


az hogy egy zenében csúnyánbeszélnek szerintem mindegy. nem attól fogja szeretni valaki a zenét, esetleg könnyebben azonosulnak azzal, akinek a szóhasználata ismerős. negatív hatása amikor azért válik ismerőssé a szóhasználat mert sokat hallgatsz ilyen zenét és átveszed..


a rák egyeki dolgot az elején nem értem de gondolom az olyan káromkodásokra gondolsz aminek szerinted nincs értelme, ez egyediséget fejezhet ki mert te találtad ki, esetleg nyelvbotlásból jött de viccesen hangzik, talán kevésbé sértő mint egy tisztán kimondott sértés, emiatt haveri körben is elfogadottabb. sokszor ilyenekkel nem a megbántás a cél, csupán érzelem kifejezés, kicsit kívülállók számára erőszakosabbnak tűnő módon.

2020. júl. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
még annyi hogy interaktívabb egy live és jobban leköti a figyelmet. mehet a háttérben is, de akár nézheted is és elszórakoztathat
2020. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
attól hogy haragszol a liveokra, még nem leszel különlegesen egyedi és zseniális gyermek, ne aggódj... azokat nem bírom, akiket úgy zavar, hogy más emberek nem olyanok mint ők, hogy gyorsan ki is kell róla írniuk egy kérdést, hogy sokan lássák ők milyen kis értelmiségi darabok...
2020. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat.
2020. júl. 23. 21:02
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
A káromkodás és a trágárság ugyanúgy a magyar nyelv részei, egy zenében érzelmeket fejezhet ki. Ha egy egy romantikus zenében kedves szavakat használ az előadó akkor egy tiszta gyűlöletből íródott számnál miért fogná vissza magát?
2020. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

utolsó, nem mindig olyan helyzetben használnak trágár szavakat ahol arra szükség lenne :D vannak kivételek és vannak szimplán alpári, visszamaradott emberek által zenének nevezett dolgok is a neten...


mindenki tudja, hogy az amit te említesz, az megköveteli azt a nyelvhasználatot.

és tudnod kellene, hogy vannak olyanok amik nem.

2020. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Én a Tanulom magam, a Tízes lista, illetve a Zállatorvos videóit szeretem. Ezek értelmesek, érdekesek.
2020. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!