Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőktöl kapott dolgokat illetőe...

Nőktöl kapott dolgokat illetően, hogyan értékelnétek az elmúlt 15 évet? Legyen szó testről, lélekről, emberségről, vagy csak jóérzésről is, illetve ezek hiányáról.

Figyelt kérdés

Sokszor azt érzem, hogy jó lenne, ha valakivel eltudnék lenni, aki célirányosan viselkedik és szórakoztat, hogy ráugorjak, de közben megértjük egymást minden téren is persze, szexen kívül. Az a nagy játékos világi nő, ha vegyülne egy normális emberrel, az lenne az igazi.


És azt is érzem néha, hogy jó lenne egy olyan ember, akivel jól megvagyunk , megértjük egymást, és haladjunk lassan, hogy utána minél tovább tartson és jó legyen még visszaemlékezni is kettőnkre , ha nem lennénk együtt.


Az a baj, hogy ha nem teljesedik ki gyerekkorban a szerelem, utána már sok minden hiányzik ahhoz, hogy boldogok lehessünk. Ez nem mérhető pénzben. Az élet hamar elmegy mellettünk.


Akinek pénze van, ott a nő érti a férfi lelket és ott megoldásra kerül minden.

A NŐ, aki pénzre megy, az van annyira rossz ember, hogy annyira lehet nagy játékos is, így nem kérdés, hogy a nehéz eset helyett, a pénz mellett már a könnyűséget adja. Azaz ott van minden az ágyban és a kommunikációban is, amitől teljes lehet egy kapcsolat. De ott ahol pénz van, ott legalább nem kell kínlódni egy férfinek sem.


Ott megy minden rendesen, ahogy kell. A földre született nagyon sok nő, csak az nem mindegy ki-kivel találkozik az élete során és hogy kinek mennyi pénze van.



#nők, lányok, férfiak
2020. júl. 23. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
elég lesz már mára
2020. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapjaiban hibás a gondolkodásod. Még csak karcolásokban sem tudod mi a lényeg.
2020. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem családot, barátságot, szerelmet és támogatást adtak.


Viszont teljesen érthető, ha téged kerülnek. Nem tűnsz épeszű embernek.

2020. júl. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2: Tudom, csak te azt hiszed, hogy a nőkkel való kommunikációban van a döntő. Ez a hibád, mert tapasztalatlan vagy.


Nagyokos. Inkább te nem tudod, hol van a hiba. Ezt nem csodálom, gyakori tapasztalatlanság.


3: Nem tűnök annak? Hát rossz a megítélésed.


Túl kellene lenni már egy két kapcsolaton, amiben a melles-fenekes nő érzelmet, testet ad. Akkor nem lenne hiányom.

2020. júl. 24. 00:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, ha neked hiányod van. Nem meglepő, de te ástad magadnak ezt a gödröd, így jártál.
2020. júl. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem én ástam, arany fiam. Valakinek az élet hozza. De te ezt úgysem értheted.
2020. júl. 24. 00:38
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem értem mások nyomorát.
2020. júl. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nyomorát? El lehet innen pattanni.
2020. júl. 24. 00:43
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés egy dolog, a szövegelésed meg egy tök más dologról szól. Oké, ittam egy sört, de még 10 után sem jutnék ekkora filozofikus "magasságokba".


Ember. Szerezz egy nőt. Nem csak pénzzel lehet.

2020. júl. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem voltak szerves részei az életemnek. Sokszor próbáltam, lehet, hogy velem van a baj, de mindig ott lettem hagyva, el lettem árulva, ki lettem beszélve. Volt pár szép pillanatom, aztán a semmiért egyik napról a másikra úgy viselkedtek, mint akik megutáltak és soha nem kértek bocsánatot...


Na mindegy, nem bánom, mert a férfiak amúgy is jobban kedvelték a humorom és mindig is több dologról tudzam velük beszélni csak hiányzik a csajos téma és jó lett volna nem indokolatlanul gerinctelen féregként viselkedni egy baráttal.

Egyetlen nő adott nekem csupa jót az elmúlt 15 évben is, édesanyám. A családom az egyetlen páros, ahol a nők nem bolondultak meg, a férfiak meg ugyanolyan kígyók, mint a "barátnőim" voltak.


(nő vagyok, hetero, de a kérdésre az is válasz, hogy én mit kaptam a nőktől)

2020. júl. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!