Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnék változni? Ha igen, hogy?

Tudnék változni? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés

Sokan megemlítik, hogy gyakran sok vagyok, azaz nagyon sokat beszélek, szinte kényszeresen hozzászólók egyes témákhoz, amihez gyakran nem is értek, ezért gyakran hülyeség jön ki belőle.

Túlzásba viszek mémeket, valamint elnézem az embereket, úgy, hogy leggyakrabban nincs valóságalapja a dolgoknak.

Emiatt gyakran kiközösítenek, valamint autistának, idegesítőnek neveznek.



2020. júl. 24. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár olyan lehetnék mint te, én az ellentéted vagyok, tanítsuk meg egymást. xdd
2020. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozz mielőtt megszólalsz, keress magadhoz hasonló embereket, talán jól kijöttök majd egymással, vagy épp észreveszed hogy tényleg milyen zavaró is ez a viselkedés.

Ha meg akarsz változni meg fogsz tudni :)

2020. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Edit: elnézését akartam írni


1: ne akarj olyan lenni, mint én, nem éri meg.

2020. júl. 24. 19:01
 4/7 A kérdező kommentje:

Edit2: lenézést akartam írni.


2. Nem akarok magamfajta emberekkel találkozni, belőlem bőven elég egy egy társaságban, tán még sok is. Köszi a biztatást.

2020. júl. 24. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt kimondasz valamit, előtte gondold végig: oda való-e a mondatom, nagyon meg kell-e szólalnom.
2020. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg figyelni másokra, hallgasd végig őket mielőtt megszólalnál. Szépen lassan menni fog ha tudatosan figyelsz erre.
2020. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy hülyeségeket írsz ki a gyak-ra:) Lazíts, semmi bajod nincs. Túlmozgásos vagy, de azt le lehet küzdeni
2020. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!