Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet összetörni mások...

Hogy lehet összetörni mások egoját?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Akinek lehet, annak nem is igazán volt!
2020. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Kedves gondolat. Talan azzal, amivel a tied?
2020. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
A kerdes remek, na menj aludni hulyegyerek😃
2020. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne akard, felesleges, nem is tudnád, meg minek? attól te nem leszel több, csak még kevesebb mint eddig vagy. Mindig az alja emberek azok akik így próbálkoznak egy náluk jobb emberrel kapcsolatban. Mindig ez az utsó fegyver. Jellemzően. Amikor már semmit az ég világon nem tud kezdeni a másik emberrel.
2020. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4-es, kérlek magyarázd már el, hogy egy egoista, nárcisztikus személy, akinek a társasági élete nagyjából abból merül ki, hogy állandóan magát próbálja fényezni a társaságban, miközben a társaság többi tagja már nagyon unja ezt a "ki ha én nem" stílust, mivel lenne jobb ember, mint a társaság többi tagja?


De hozhatnék egy olyan példát is, ami több embert érint. Egy húszas évei elején járó ember, aki arra veri a mellét, hogy neki van háza (mert örökölte) és valamilyen érthetetlen oknál fogva emiatt hatalmas az egoja, mivel lenne jobb egy olyan embernél, akinek nem tetszik és nem tudja elviselni ezt a fajta viselkedést?


Vagy akár egy tisztességtelenül vagyont szerző embert is fel lehetne hozni példaként egy kevésbé toleráns szegény emberrel szemben.


Szóval ezt a "Mindig az alja emberek azok akik így próbálkoznak egy náluk jobb emberrel kapcsolatban"-t szerintem át kéne gondolnod. Biztos vagyok, hogy (ha még nem jött el) egyszer neked is el fog jönni az életedben az a pillanat, amikor nem fogod tudni szó nélkül tolerálni egy másik ember viselkedését úgy, hogy a viselkedésének az okára nem találsz egyszerűen logikus magyarázatot, mert teljesen megalapozatlannak tartod azt.

2020. júl. 27. 19:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egyszerűn tanuld meg az ilyeneket nem figyelembe venni, ezeknek az embereknek a jövőjük, az életük vége olyan, amilyent az ellenségeimnek nem kívánnék. Mindig. A jobbik eset amikor megörülnek, a rosszabbik esetet meg meg sem említem. Nagyon nyomorúságos. Ezért én az ilyen embereket kikerülöm, vagy ha nem tudom, akkor lerázom. De több gondolatot sem pazarlok rájuk, maximum, egy mély sajnálat.
2020. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
-megőrülnek
2020. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az általad kifogásol mondat így stimmel: " "Mindig az alja emberek azok akik így próbálkoznak" - az, hogy a másik fél milyen, annak nincs semmi jelentösége, akár jó, akár rossz ember, ami a másikat tönkre akarja tenni lelkileg, az MINDIG aljas valaki.
2020. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 Ez igaz.
2020. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!