Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Új viselkedési minta?

Új viselkedési minta?

Figyelt kérdés
Nehezen tanulok meg dolgokat és elvesztem könnyen a fonalat, mert figyelem zavarom van, ezért sokat hibázom. A kollégáim ezért haragszanak rám és lenéznek, amit éreztetnek. Én automatikusan behódolok és van hogy megcsinálom az ő feladataikat is igaz azt is nehezen és sok idő alatt hogy kompenzáljam feléjük a sok hibámat. Mit lehet tenni? Hogy legyek magabiztosabb? Hogy kövesek el kevesebb hibát?

2020. júl. 30. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

olyan munkát nem szerencsés végezned, amiben sokat hibázol.

a mindfulness módszert ajánlom figyelmedbe.

2020. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ártott volna ki írni,hogy egyáltalán mit dolgozzol.Lehet ez csak én vagyok,de ha a munka társaim egyfolytában piszkálnának elmennék.Mostmár azért csinálják,hogy megcsínáld az ő munkájukat is,tehát tök mindegy már hány hibát követsz el.Ígyis úgy kiakarnak használni és hibát fognak keresni,mivel magadért se tudsz kiállni.
2020. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már több munkakörben dolgoztam de teljesen mindegy mit csinálok akkor is hibázom és előbb utóbb minden munkahelyen ez a felállás alakul ki. Pedig szorgalmas és nyitott ember vagyok.
2020. júl. 30. 09:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy is lépni fogsz innen is, akkor ideje kipróbálnod, hogy csak a saját munkádat csinálod meg s azon próbálsz javítani az övék helyett.

Talán még le is hagyod őket idővel s sz@rhatsz fejükre;)

2020. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan ember nincs, aki nem hibázik. Szar közösségbe kerültél, de ebben a retek országbsn sajnos általános ez a munkahelyi hozzáállás. Ne csináld meg a munkájukat.
2020. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Mindent meg tudok tanulni, de nagyon nehezen. Nekem az a jó, hogy már sok éve vagyok egy munkahelyen, lassan mindent megtanultam, kevesebbet hibázok. Eleinte el kellett viselnem, hogy hülyének néznek.

Szerintem valamilyen szinten mostanra sikerült kivívnom a kollegáim tiszteletét. Ugyanis sok mindenhez értek, nem vagyok buta. Soha nem alázkodtam meg, nem "nyaltam". Megtartok egy bizonyos távolságot. Mindenkit meghallgatok, érdeklődök, de magamról csak általános dolgokat mondok el, semmi bizalmasat. Én úgy érzem, sokan kedvelnek.

Ha más munkahelyre mész ott is kezdődik elölről minden. Ha szereted a munkád,maradj ott, később könnyebb lesz. Ha belefér az idődbe segíts, mert azt értékelni fogják.

2020. júl. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ADHD-val diagnosztizált felnőttek ... - DOI.org

dx.doi.org › FT.hu.2019.1.4

PDF

Több hozzátartozóm és magam is ADHD-val, más néven figyelemhiányos ... a zavar tünetei felnőttkorban is észlelhetők, és az átlag populáció 2-4%-át érintik ... Műveik a szakterületükön tevékenykedő kollégák és az akadémiai szférában ... ezért átalakulóban van az elmúlt 50 év tudományos munkáinak szemlélete, mely.


Neurológiai hátterű eltérések

real.mtak.hu › Neurologiai

PDF

A specifikus tanulási zavarok a figyelemzavar és a hiperaktivitászavar gyakran ... Ezért az iskolába sokkal többen kerülnek gyengébb bal agyféltekei funkciókkal, ... A hiperaktivitás azonban nem betegség, és önmagában nem probléma, sőt, ...

Írta: É Gyarmathy - ‎2008 - ‎Kapcsolódó cikkek

2020. aug. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már középiskolában is rengeteget tanultam azért, hogy ezt kompenzáljam és ez által én lettem a legjobb tanuló, de mindig éreztem hogy valami nem oké és az a legbosszantóbb az egészben, hogy az veszem észre,hogy az emberek nagy része lustaságból,felelőtlenségből és önfejűségből rontják el az életüket pedig ha átlag képességekkel rendelkeznék és mellette meglenne ez a kitartásom nagyon sokra vihetném, mert nagyon ambiciózus vagyok. Nem tudok megelégedni azzal, hogy dolgozom megkapom a fizetésem és pont. Folyton azon gondolkozom, hogy mit tanuljak mihez értek, hogy vállalkozni lehessen, de mindig arra a következtetésre jutok, hogy emiatt a dolog miatt reménytelen a helyzet.
2020. aug. 3. 21:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!