Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ilyen dolog?

Van ilyen dolog?

Figyelt kérdés
Van olyan,hogy valaki annyira hosszú időn át üres,hogy már soha nem lesz képes érezni?

2020. júl. 30. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs. Csak egy rossz időszak. :)
2020. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nincs.
2020. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2020. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is gondolkoztam már ezen.

Bár én nevetés téren, hogy úgy igazán nem tudok egy szívből jövő jót nevetni.

De nem hiszem.

Szerintem jön majd valaki aki betölti az űrt, szebbé teszi a napokat és érezni fogsz, érezni fogod a szeretetet.

Van, hogy valakit úgy megtört az élet, hogy keserű és zárkózott ember lesz, de én hiszem, hogy mindenkinek van egy társa aki megolvasztja azt a bizonyos jégbe zárt szívet, és kívánom, hogy te is találd még.

2020. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Már az is érzés, hogy kiírtad ezt a kérdést. Szóval 0 másodperc alatt meg is válaszoltad magadnak.
2020. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs, max ha meghal.
2020. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg létezik. Ha nagyon minimalista életet él, nem közeledik-, találkozik senkivel, nincsen kontaktus senkivel sem (és itt a netes, virtuális élet kevés), akkor lehetséges.
2020. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!