Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni, ha elszabadul...

Mit lehet tenni, ha elszabadult a pokol miota nincs pszichologusom?

Figyelt kérdés
Honapokig jartam terapiara es addig viszonylag kiegyensulyozott kapcsolatot tudtam apolni az emberekkel a munkahelyen. Miota viszont lemondtam teljesen elveszett vagyok es tobbszor "begozoltem" es a konfliktusok halmozodnak kb korulottem. Most is megharagudtam valakire aki szekalt es most nem szolok hozza, de ez sem egy jo megoldas, viszont nem tudom mit kene tennem. Akkor sikerult a fonokseggel is osszeakadni es egy masik kollegat is megbantottam. Egyszeruen 1-2 szituban bekattan nalam valami regi serelem (trigger) es elont egy eleg eros duh/szegyen/sertodottseg erzes amit nem tudok kezelni hirtelen, olyan eros. Mit lehetne tenni? Ujra nincs penzem pszichologushoz menni, de felek, h igy nem sokaig huzom majd. Mert bar segitseggel tudtam dolgozni, de akkor penzem nem maradt. Most ugyan megmarad a penzem, de igy meg az allasom nem fog. Mindket szitu egy vegetalas kb :(

2020. júl. 30. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Gyogyszer. Az, hogy eveken, evtizedeken at eltarod ezert a remenyert, ami addig tart, ameddig jarsz, kesobb mar nem lesz eleg. Mikor egy kemiai reakciotol helyrebillen a szemelyisegzavar, es normalis szinben latsz mindent, akkor nem a gyogyszerlobby duma lesz, ami eszedbejut elsore.
2020. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha elszabadul a pokol, akkor kenyelmesen dolj hatra es elvezd a musort :)
2020. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen esetben kérhetsz orvosi segítséget, mert nem érzed magadat jól, biztonságban, tehát kórházba való menetel jobb lenne.
2020. júl. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azert annyira nem durva a helyzet, hogy korhazba menjek. :D kulso szemmel inkabb csak sertodosnek tunhetek. Szemelyisegzavarom van, nem pedig skizofreniam.
2020. júl. 30. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!