Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok segíteni az önfeljesz...

Tudnátok segíteni az önfeljesztésben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hogy tudnék változtatni a személyiségemen, hogy jobb legyen? Kevés barátom van igazából, és attól félek, hogy a természetemtől van. Nem tekintem magam annyira rossz embernek, mondjuk amikor a haverjaim segített suliba, meghívtam őket kebabra, meghálálni. Az a baj, hogy sosem tudtam olyan mély kapcsolatokat teremteni.. A lánybarátom nem tudom, hogy le-e néz engem vagy sem, ő ilyen híresebb a suliba, sokan szeretik őt. Lányoknál mondjuk más mert a külső ugyebár. Van egy osztálytársam aki rendes, normális mégis sok barátja van pluszba focizik is. Van valamilyen önfeljesztő könyv vagy valami ami segíthetne nekem változni? A lányokkal sajnos nem jöttem ki jól, pedig rendes is vagyok velük, mondjuk kicsit csendes vagyok, introvertált. Arra a srácra felnézek, most meg van barátnője is. Meg jó a kisugárzása amit nem tudom, hogy kell, hogy az legyen. Van is egy lány aki bejön, a lánybarátom azt mondja, hogy nagyon rendes, aranyos és még szép is. A thai boxon láttam őt csak akkor még nem mertem odamenni hozzá meg a barátnőjéhez. Attól tartok, hogy lesz egy srác aki nem fog tétovázni összejönnek. Múltkor egy üzletbe mintha őt láttam volna egy sráccal, de utána mondta a lánybarátom, hogy neki nincs sráca. Akkor milyen rosszul esett.. Olyan rossz, mert ez szerencse, hogy egy ilyen lánynak még nincs senkije én meg lefagytam amikor el kellett mennem mellette meg a szemébe nézni se mertem annyira. Nem osztálytársam... Az lenne végülis a kérdésem, hogy hogyan tudnám megszerettetni magam az emberekkel, hogy több barátom legyen, és, hogy el is hívjanak engem ? Esetleg valamilyen önfeljesztő könyv vagy valami ? 🙂

2020. júl. 31. 09:56
 1/7 A kérdező kommentje:
18 F
2020. júl. 31. 09:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyesmi vagyok mint te csak 2 évvel fiatalabb.

Mielőtt önfejlesztésbe kezdesz, előtte érdemes önismeretet végezni, teljesen ismerni magadat, így tudni fogod a jó és rossz tulajdonságaidat egyaránt, és így tudsz csak javítani a hibáidon. Szóval először az önismeret, utána a többi. Egyébként igen, vannak önfejlesztő könyvek, elmész a könyvtárba ott biztos adnak egy párat, ez egy jó kiindulási pont az önfejlesztésnél ha nem tudod hogyan kezdj hozzá.

Remélem tudtam segíteni. Ha még van valami kérdésed csak nyugodtan kérdezz. :)

2020. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Heló, köszi! Amúgy amit már mondtál azokat már tudom :). Ezeken próbálok javítani is, meg a többin szeretnék. Köszi mégegyszer
2020. júl. 31. 10:46
 4/7 anonim válasza:
Szia! Légy magabiztos, ha hallod hogy mennek valamerre városba, kérdezd meg mehetsz-e velük. Légy humoros, olykor a feszültséget oldhatod humorral is, de van amikor ezt dobd félre és add magad. Nem feltétlen kell ehhez amúgy könyv, ki kell ismerni. Ha nagyon önbizalomhiányos vagy, akkor előbb ismerkedj messengeren,instán, snapen lányokkal, akiket nem ismersz. Ezután majd megszokod, hidd el, bár nekem alapból ilyen vicces kisugárzásom van, nem kellett ilyenen aggódnom. Hinned kell magadban, vagy cselekszel, vagy zsákutca és ott tartasz ahol vagy. UI: talán még olyan módszert hallotam, kicsit weird, de üzletbe bemész(nyilvan nem a varososba, mert azt latni fogod meg parszor:D) és mondjuk bútor boltba bemész, kérdezel valami extrém nem oda illő dolgot. Megilletődik majd az ember, de legalább tudni fogsz idegenekkel beszélni. Nem tudom mennyire lehet hasznos, ezt akkor inkább, ha más nem megy. Sok sikert, remélem sikerülni fog.:D Pacsi
2020. aug. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Huh hát nem

is tudom 😅. Köszi szépen a segítséget, de én nem akarom másokra erőltetni se magamat. Azért köszi, majd csinálok valamit :)

2020. aug. 1. 09:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Keresési eredmények

Internetes találatok


Személyiség megváltoztatása - Ezotéria | Femina

femina.hu › Ezotéria

2019. ápr. 9. - Meg lehet változtatni valakinek a személyiségét? ... megtörténhet, önnön döntéséből, akaratlagosan változtathat-e valaki a személyiségén. ... Aki azon akart változtatni, hogy nyitottabb legyen, olyan feladatot kapott, hogy


Hogyan tudnám megváltoztatni a személyiségemet?

www.gyakorikerdesek.hu › egyeb-kerdesek__onismere...

Egyszerűen azt szeretném ha jó társasági ember tudnék lenni, tudom, tudom ... Ezen nem nagyon tudsz változtatni. talán, ha valamilyen személyiségfejlesztő ...

Hiányzó: jobb ‎legyen?


Hogyan változtassam meg a személyiségem? - Egyéniségépítés

www.egyenisegepites.hu › hogyan-valtoztassam-meg-sz...

Jobb ember leszel? Vagy valamiben jobb leszel? ... itt is ugyanazt hangsúlyozom: bármit is teszel, az legyen egy nagyobb rendszer része, mely ... Aki csak meg akar változtatni téged, hogy neki megfelelj, az nem téged szeret, hanem önmagát.

Hiányzó: tudnék ‎| Tartalmaznia kell a következőket: tudnék

2020. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De én saját magam miatt akarok változtatni nem mások miatt
2020. aug. 1. 20:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!