Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen anuykával és tesóval?

Figyelt kérdés
Én és a tesóm is anyukánknál élünk jelenleg. Én 23 vagyok, tesóm 25. Én egyetemen végeztem, diplomám van és már egy éve dolgozom, ellenben a tesóm már évek óta csak sodródik az árral, ha akad valami alkalmi meló, azt elvállalja, de van, hogy hónapokig csak otthon lógatja a tökét. Persze mondja, hogy majd keres munkát, de tesz meg mindent érte. Anyukám persze nagyon jó szívű, és próbálja addig is anyagi téren támogatni őt ahogy csak tudja, de annak módszere kezd átmenni a nevetséges kategóriába. Az oké, hogy legvágja a füvet, kap érte pár ezret, vagy, hogy lemossa az ablakokat, de most már olyan dolgokért is pénzt ajánlj az anyám, ami teljesen kiverte nálam a biztosítékot. Rengeteg szúnyog van most nálunk, és tegnap felajánlotta neki, hogy lefekvés előtt lecsapott szúnyogonként!!! ad neki 500 forintot. És ez nem az első eset, hogy valami oltári nagy baromságért pénzt ajánl neki. 25 évesen szúnyogokat csapkod pénzért. Mi lesz ezzel az emberrel??? Hogyan győzzem meg anyámat, hogy ez nem a helyes út?
2020. aug. 1. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, de gyerekkorom egyik kedvenc meséje ugrott be erről: Báboci

Amúgy tesód nem érzi cikinek, hogy szúnyogcsapkodásért pénzt kap?

2020. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a te dolgod. Miért is laksz még otthon egyetemet végzett, felnőtt dolgozó emberként, te árulkodós mama pici fiacskája?
2020. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont ezert nincs munkaja mert igy nevelték.

Ha egy karrierista nö/ffi vagy üzletszemléletü motivalt szülök nevelték volna fel, mindjart màs lenne a vilàglàtàsa.


Tudnà azt hogy siman lehet szazezreket leakasztani pl egy elvallalt festésèrt burkolasert, vagy kialakulna olyan köre is, hogy mennek mindenhova esetleg vallalkozova is vàlhatna, de akit a nagy semmire tanitanak otthon es nincs mintàja/csaladi vallalkozas/apja munkahelyèt mégcsak nem is latta soha életében, nemhogy együtt is barkacsoltak volna, stb,attol nem is lehet sokat vàrni.


Igy valoszinüsitem azt is hogy föleg az apaminta hianyzik.:(

2020. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!