Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elégedettség érzésed van, ha...

Elégedettség érzésed van, ha betudsz vásárolni hétvégére, következő hétre, ünnepre?

Figyelt kérdés

Nekem van egy ilyen kellemes érzésem, amikor családosan elmegyünk vásárolni hétvége előtt vagy szombaton. Jellemzően egy hétre előre bevásárolunk azokból, melyek elállnak. Kis előretartásunk is van mindig a tartós termékekből. (élelmiszer, vegyi, háztartási termékek, kutyakaja, stb.)

Nem vagyunk gazdagok, átlagos család vagyunk. Jóleső érzés, amikor hazaérkezünk a vásárolt dolgokkal. Másnak is van ilyen érzése?



2020. aug. 2. 02:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Igen, szerintem ez abból fakad, hogy gyerekként nem rendelkezhettél nagyon pénz felett, most meg a te döntéseden múlik mit veszel meg és valahogy ez felszabadít.

Nekem is van ilyen és tök jó érzés^^

2020. aug. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Biztonságérzetet ad.
2020. aug. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Jó érzés látni 3 napnyi kaját. Első pillantásra mindig azt hiszem, hogy kitart egy hétig mondjuk :D
2020. aug. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Biztonságérzetet ad, tudom hogy egy pár napig biztosan van elég kajám!
2020. aug. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Most megnyugodtam hogy nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel. Köszönöm.
2020. aug. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen
2020. aug. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
Nem, nincs vásárlási mániám,náluk van ez az érzés.
2020. aug. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Annyit érzek, hogy egy feladat ki van pipálva - ennyiből "elégedettséget" érzek. Amúgy én korán reggel járok nagybevásárlásra, egyedül. Sajnálnám rá a szabadnap egy részét feláldozni. Így gyorsan megjárom, és még hazaérek a közös reggeli előtt.
2020. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Utálok vásárolni, idő- és pénzpazarló, szükséges rossznak tartom.
2020. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%

Engem irrital, hogy minek nézzek honapokig pl 3 kg lisztet a polcon, tele a fagyasztom is a jövöben soha elö nem vett zacskos fagyasztott zöldseggel, azert, mert mondjuk egyszer pàrolok belöle 2 maréknyit a rizshez, a többi meg àll begumizva honapokon at es tàrolohàz tulajdonkeppen a konyha.ugyanez a kapott lekvarakkal, vagy màkkal, miegyebbel.2 havonta palacsintahoz vagy kenyerrel eszünk belöle, agy màkostesztàt,-sütit, aztan àll a hütö ajtoban fel éveken at.mig ki nem dobom.


En inkabb sokszor veszek keveset de nem leszek malhas szamar is egy heti/havi kaja miatt, hetente az biztos.


Plusz igy abbol kellene fözni ami otthon van, a spontan megkivansz vmit miatti plusz vasarlasok nem idealisak, ha tele a hàzad azt "kell"enned.


Plusz a munkàt làtom csak benne, hogy majd ezt is azt is amazt is csinalni/fözni/sütni kell.

2020. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!