Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek,most akkor?

Mit tegyek,most akkor?

Figyelt kérdés
Egy ilyen dühöngő türelmetlen ostobává kezdek válni és ha próbálok rajta fixálni,még rosszabb lesz.Szeretet nem érzek.

2020. aug. 2. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi volt a kiváltó ok amikor ez a jelenség elkezdődött nálad?
2020. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor iskolát kerestem önmagamnak.Addig egész nap ilyen halott voltam és nem volt semmihez kedvem,hanem csak feküdtem.
2020. aug. 2. 15:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs remény?
2020. aug. 2. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindig van remény. Ne haragudj senkire. És aki haragszik rád, te arra ne haragudj.

A problémákat és a munkád ne tehernek vedd, hanem elvégzendő feladatnak.

Ha van egy kis szabadidőd, örülj neki, és ha utána dolgozni kell, azt ne érezd tehernek, hanem elvégzendő feladatnak.

Örülj, ha segítesz.

Segíts másnak, és ha segítesz, ne saját célból. Ha segítesz másnak, azt ingyen tedd, és ne várj cserébe semmit. Ne is vágyj rá, hogy adjon.

Ha rád szólnak, vagy megbántanak, ne sértődj meg. És aki rád megsértődik, arra te ne haragudj.

Menj közösségbe, éld az életed. Keress egy gyülekezetet, vagy járj templomba.

Isten reményt tud adni. Isten segít abban is, ami számodra lehetetlen.

2020. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!