Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek, miből gondoljátok,...

Hölgyek, miből gondoljátok, hogy szép az alkoholos filccel megrajzolt szemöldök?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, szeretném megérteni. Írhattam volna temperát, vagy szenet is, a lényeg ugyanaz. Biztos bennem van a hiba, de nekem az igazi szemöldök tetszik. Ezektől a mikiegeres, rajzolt szemöldököktől mindig nevethetnékem támad, aztán persze én vagyok a rohadék. :)

2020. aug. 4. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Nagy hülye lenne, aki alkoholos filccel, temperával, vagy, mint régen, amikor nem volt megfelelő festék, Bagaroll cipőpasztával kenné a szemöldökét.


A kozmetikus úgy festi a szemöldöködet, mint a hajadat.

Vagy, ha kiszedeted, akkor tetovál neked helyette.

2020. aug. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

szerencsére a nők többsége nem így sminkel.

foglalkozz azzal, aki tetszik neked. nő létemre én se állok le fikázni és a nemtetszésemet kinyilvánítani a felzselézett hajúakkal szemben. nem értem mit kell olyannal törődni, ami nem tetszik és nem is ANNYIRA jellemző...

2020. aug. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Hat igen, nekem szinten nem tetszik a zselezett haj, a kopaszodás(akkor már tolja le kopaszra) vagy egy ideje múlt frizura egy férfin mégsem ővelük foglalkozok, hanem azokkal akikre ez nem jellemző.

Amiről te írsz nem általános sőt határozottan ritka! Te mozogsz igénytelen körökben ha látsz annyi ilyen jellegű szemöldököt, hogy az megérjen egy kérdést.

Egy igenyesen szakember álltál elkészített tetovált szemöldök viselőjéről még a saját anyja sem mondja meg, hogy nem természetes. Vannak ma már olyan technikák, hogy apró szálakat tetoválnak pl., ezekről nyagyitóval sem mondod meg hogy csak festék.

2020. aug. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a válasz, sokan sajnálják minőségi sminktetoválásra a pénzt. Az ilyen filccsík talán 10 ezerbe kerül és akkor sokat mondtam. Egy több színnel szálazott szemöldök, ami csak egy méteren belül látszik, hogy tetovált, 60 ezer forint körül van.


Hogy miért van szükség erre a nőknél? Mert gyengébb a szőrzetük és többségüknek nincs rendes szemöldöke, ami smink nélkül is szép. Ezért aztán mikor megunják, hogy normális arcberendezésük csak szemöldökrajzolással lehet, tetováltatnak. Csak nem mindegy, hogyan és mennyiért.


Amúgy az a csíkszemöldök abban az időben lett vagány, mikor elterjedt a sminktetoválás. Ebben az időszakban még szemöldökszedés szempontjából is divat volt az ilyesmi, túlszedett szemöldök. Elég csak megnézni a '60-'80-as évek eleji sminkeket. Azóta kinőttük ezt a borzalmat többnyire, de aki abban az időben volt fiatal, azon sajnos rajtamaradt vagy a preferencia vagy a tetoválás.

2020. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Most biztos szörnyen érzik magukat a csíkra rajzolt szemöldökűek, hogy nem tetszik neked. Ez a legnagyobb bajod, komolyan? lol
2020. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem a kérdezőnek mindegy, hogy tetkós a firka vagy filces a szemek fölött, nem ez a lényeg, egy kutya a kettő....röhejes.


Amúgy, tényleg nevetséges a bohócjelmezzel együtt, amit felvakolnak naponta magukra...csoda, hogy az óvodások is kiröhögik, mert azt hiszik szülinapi bohóc jelent meg előttük:D


Ebben nincs igényesség, ez azonos a hülyeséggel simán csak az elborult s hiú nők akarják elhitetni, hogy ez igényes meg szép...

Egyik részük, azért is teszi, mert ott már kopasz, másik meg lusta gondozni...csúfak vagytok vele s kész:)))

2020. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Jó, és? Neked hol fáj? Nem kell ilyen nőt választani a gyerekeid anyjának...
2020. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

15 évet késtél kérdező, nem a kétezres évek eleje van.

Exploler, huh?

2020. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem nem tetszik miattam ugy firkalja magat ahogy akarja de az biztos a szőr nem azert nott mert nincs ertelme .
2020. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!