Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért undorító az ha egy...

Miért undorító az ha egy csinos nő fingik?

Figyelt kérdés
de most tényleg. Mindenki szokott szerintem.

2020. aug. 5. 15:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
24%
A nők nem finganak.
2020. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
Pedig a haverokkal nagyon jókat szoktunk fingani . Egymás arcába meg a kezünkbe is aztán dobáljuk vele egymást . Az iskolában versenyt is szoktunk rendezni . Ki fingik a leghangosabban az órán . Én már 2x is nyertem .
2020. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Nyilván társaságban nem egy guszta dolog. De budin, vagy koli szobában egy kajálás közbeni, vagy bármilyen szobatársi fingóversenyen nem gáz. Normális ember nemtől és kinézettől független igyekszik nem társaságban elereszteni a fekália füstöt. Ezalól csak a fingóverseny a kivétel.
2020. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%

Ha véletlenül kicsúszik egy halk, úgy hogy maximum a párja van mellette, akkor szerintem ezzel nincs gond. Ha direkt térdel alvás közben a fejedhez, és fingik az arcodba az nagy gond.

Attól, hogy nők vagyunk mi is eszünk, emésztünk, iszunk, és hasonlóképpen működünk, mint a férfiak, bármennyire is meglepő ez. Mellékesen a nyílt, tömött utca közepén fingani egy nagyot undorító egy gyerektől is(nyilván nem egy csecsemőtől, hanem kb olyan tíz éves kortól), egy nőtől is, és egy férfitól is. Pedig láttam már nem egyszer ilyet az utcán, hogy megy 2-3 pasi az úton, és ezen vihognak, mint a hülye gyerekek az óvodában.

Ja, és szándékosan pukkantani egy nagyot a palid/csajod mellett is hatalmas nagy parasztság, mindegy mióta vagytok együtt főleg, ha ezen még vihogsz is.

2020. aug. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem vicces,csak álljon arrébb,mert a csatornaszag már nem kellemes.mondjuk nem sok csinos nő fingott még előttem.
2020. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Èn is pukifètises vagyok 21/f
2020. okt. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
És minden ember pukizik kedves 11-es 🙂
2020. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A csatornaszag valóban nem kellemes xD
2020. dec. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Pukifétises vagyok, igaz mostanában a vécébe menős fingásról szeretek fantáziálni lányoknál. A 17-es válaszomhoz azt írnám hogy a nők általában nem pukiznak olyan feltűnően főleg nem hangosan mint egyes férfiak, jó persze a vécén ülve nagyobb eséllyel lehet az is hangos de sztem az gáz ha valaki szégyelli wc-n ülve is hangosan kiengedni, meg természetesen az is aki ezért is képes zsarolni stb. 🙂
2021. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hangosan pukkantgatni nyilvánosan sztem se túl kellemes, de az még a legkevesebb ha csak egy kicsi szagfelhő marad utána, nem az a fojtogató csatornaszag 🤣🤣🤣
2021. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!