Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kötnek belém az ismeröse...

Miért kötnek belém az ismeröseim, hogy ne igyál energia italt mert nem jó vagy hogy káros? Én döntöm el szerintem hogy mit iszok nem?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De.
2020. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Talán mert aggódnak érted ? 😧

De igen te döntöd el hogy mit iszol. Úgy teszed tönkre magad ahogy csak szeretnéd.

2020. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha belédkötnek, akkor gondolom rendszeresen iszod, ami tényleg káros. Nyilván te hozod a saját döntéseidet, de valószínűleg azok akik figyelmeztetnek, csak jót akarnak neked. Nincsen semmi baj azzal ha valaki néha megiszik egy energiaitalt, de rendszeres fogyasztását semmiképpen nem ajánlanám. Remélem, ezt nem veszed kötözködésnek.
2020. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van olyan energiaital amire rá van írva,hogy napi egy doboznál többet nem ajánlott fogyasztani.
2020. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen Bazsi.
2020. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, miért kell kísérteni sokaknak a sorsot: kétszeres védelem alatt állsz. Rá van írva a használata, plusz az ismerőseid is óva intenek tőle.

Gondolom 10-20 év múlva meg mindenki hibás lesz, mert neked ilyen-olyan-amolyan bajod lett tőle. Pedig jó szándékkal figyelmeztettek.

Én átgondolnám ezt.

2020. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
En azt nem ertem, amiert voltak mar belöle fiatalok halàlesetei, hogy hogyan lehet egyaltalan forgalomban?
2020. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a helyzet,hogy igazuk van.persze te döntesz,ez tény.
2020. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert ez egy teljesen ertelmetlen konzumidota baromsag. A multimilliardos cegek az ostoba emberek tudatlansagat kihasznalva, mindenfele teljesen felesleges, kornyezetszennyezo egeszsegkarosito szemetet arulnak. Az elkenyeztetett hulyegyerekek meg jodolgukban minden szart megvesznek.
2020. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!