Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A négereknek miért ekkora?

A négereknek miért ekkora?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy a fekete embereknek miért ennyire másabb a teste mint a fehérnek? Afrikába a nyomorban élnek, és sokkal egészségesebbek és fittebbek mint mi.

Pl: magasabb vékonyabb izmosabb szálkásabb

hosszabb kéz láb... hosszabb szerszám is

mozgékonyabb stb.


2020. aug. 6. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden néger él Afrikában. És pláne nem nyomorban.
2020. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
igy alakultak ki, ez kellett az ottani tuleleshez. a farkuk atlagban azert hosszabb mert a nok huvelye is hosszabb, ez segit a fertozesek kikuszoboleseben
2020. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te most honnan vetted,hogy minden néger afrikai és nyomorban él? Nem hallottál az afro-amerikaiakról?
2020. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És azok honnan jöttek?

Én egy konkrét népcsoportra gondoltam.

2020. aug. 6. 12:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hanem? az afrikai feketekre? mert nem csak ott vannak am fekete boru emberek, ott vannak pl a maorik is es az ausztral aboriginalok
2020. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=u03kNQNclGY így már remélem nagyon pontos vagyok
2020. aug. 6. 13:03
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

Volt pár hónapig egy feka pasim, egyáltalán nem volt hatalmas a dákó, inkább erős átlagnak mondanám. A teste tényleg nagyon jo volt, sztem egyreszt genetika, meg boxolt is. Ja és sokkal egészségesebben esznek, mint mi.

Az afrikai nők viszont kövérek a sok szüléstől.

2020. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
33%

Tudniillik az egyenlítő környékén kisebb a nehézségi gyorsulás, mint a sarkkörök felé közelítve. Nyilvánvalóan ezért jobban megnyúlnak, mert kevésbé vonzza őket a Föld.


Ha Berki Krisztián polgármesterjelölt lehetett, ezt a választ se pontozd le!

2020. aug. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
Mióta nagyobb az afrikaiak pénisze? Még mindig él ez a hülyeség? A sok komplexusos kis fehér pöcs meg ezen lovagol?
2020. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!