Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nyuggerek mar a Volánbuszon...

A nyuggerek mar a Volánbuszon is előre tolakodhatnak?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő: állunk a buszmegállóban kb 20-25en, mert egy nagyobb társaság is fel akart szállni a Volánbuszra. Ugye ott érkezési sorrendben van a felszállás, pont azért, mert előfordul hogy nincs annyi hely, hogy mindenki le tudjon ülni. Jön 2 nyugger, meglátják a sort, és mintha senki sem állna ott, fogják magukat és legelőre sétálnak. Se szó se beszéd, természetesnek vették, hogy ők jöttek utoljára, de nekik kell elsőnek felszállni. Szerintem ha megkérdezik az ott állóktól, hogy nem probléma-e hogy előre mennek, senki se mondta volna, hogy de igen, az. És akkor az ilyenek várjak el a tiszteletet, meg a lökik a “mAi FiJaTaLoK” dumát.

Ki mit gondol erről a jelenségről?



2020. aug. 6. 13:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Az még a jobbik ha tolakszik a sorban.

Engem már rántott le a buszról is nyugger hogy ő legyen az első. :)

2020. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
99%

Azt gondolom, hogy sok idős, csak mert megélt egy bizonyost kort, többnek hiszi magát.


Szociális gondozó és ápoló vagyok, legalábbis a végzettségem már megvan hozzá, nemrég végeztem.


Véleményem az, hogy mindenkinek megadom a tiszteletet, azzal indítok. Munka (gyakorlat) közben mást tenni se tudtam, hiszen kis porbafingó voltam a "nagyok" között, aki csak gyakorlaton van. A közelünkben van egy öregasszony. Neki is megadtam a tiszteletet, azután is, hogy szépen megkért, ne sétáljak a kutyámmal a közelben, mert őt zavarja, amikor a sajátját sétáltatja. Később, miután második kutya lett, minden előzmény nélkül, elkezdett ordibálni az erkélyéről, mint valami humán térfigyelő kamera, hogy mit képzelek, hogy két kutyát tartok egy lakásban, ő ismeri a törvényt, feljelent engem, költözzünk a hegyekbe, menjek szépen a rendőrökhöz, hogy elvigyenek, k*rvának nevezett, ezerszer is feljelent engem, bla bla bla. Na, ezek után már nem érdekel, már csak magázom, de egyébként ritka tiszteletlen vagyok vele, nem szégyenlem hepciás boszorkánynak nevezni, ahogy azt sem mondani neki, el lehet költözni (persze fordítva nem örül, amikor neki mondja az ember).


Na az ilyennek nem jár a tisztelet, akkor sem 100 év áll mögötte. Megelőlegezi az ember, de azért alap szinten tenni is kell.


Ha ilyen történne, hogy előretolakodnak, nem szólnék, mert ha sietek is, ha feljutok a buszra, akkor se indul el előbb, mert még vannak mögöttem. Viszont néznék, hogy mit gondolnak magukról.

2020. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Bunkó az összes. Kiv a mamám. Ő nagyon kedves mindenkivel, mindenféle elfogultság nélkül mondom! Mondjuk ő nem jár már egyedül sehova, autóval visszük. De ha én tömegközlekedek és látok ilyen pofátlan vénszarokat feltudnám rúgni őket. Azt hiszik nekik mindent szabad. Borzalmas. Elmegy bevásárolni a kis talicskájával, egész délelőtt shoppingol, pletykázik a többiekkel menetközben, akkor nem fáradt, aztán hazafele a buszon meg előadja a halálát, hogy ő már ilyen beteg olyan beteg. Te végig melózod a napot, fáradtan mennél haza és nem fér el tőled. A mamám tényleg beteg, nem is tud menni egyedül ilyen körutakra, a f*szt a fejébe a hazug vénszaroknak.
2020. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Természetesen nem tolakodHATnak. De ettől még teszik azok, akik bunkók. Nem minden idős persze, csak aki ilyen.
2020. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
A múltkor a pénztárhoz érve várakoztam. Egy idősebb nő udvariasan, kissé kétségbeesetten érdeklődött, hogy esetleg megtenném-e, hogy magam elé engedem, mert elnézte az időt és 7 perc múlva megy a busza. Mondtam neki, hogy természetesen, rendben van. Erre pár pillanat múlva egy öreg nő automatikusan besorolt mellém és direkt úgy helyezkedett, hogy valahogy elém kerüljön. Szóltam neki, hogy ugye nem gondolja, hogy minden szó nélkül elém mászik...de a lánya várja kint az autóban, blabla és már pakolt is a szalagra. Na, kifakadtam és szépen egyenként visszapakoltam mindent a kosarába. Tapló kutya, lőjjenek fejbe, ha ilyen leszek öreg koromra.
2020. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Igazi gonoszak a mai öregek, tisztelet a kivételnek. Tényleg azt hiszik,hogy nekik van minden, előjoguk van a ledolgozott élet miatt. Ki nem tojja le? Nem is értem, hogymit képzelnek magukról. Az én nagymamám meg szégyenli, hogy ingyen utazik a buszon (87 éves) és mindig ad egy 500ast a buszsofőrnek " kávéra".

Én sem akarok tetű lenni, ha öreg leszek.

2020. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
99%
Nyuggerek = Gerillaharcra berendezkedett félkatonai szervezet.
2020. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindekit felpontoztam.
2020. aug. 6. 14:29
 9/17 anonim ***** válasza:
98%
Simán félrelöktek úgy is hogy hordozókendőben rajtam volt az öt hetes babám, hogy előbb tudjon felszállni a bkvra. Nyugger verseny volt az ülőhelyekért. Vannak taplók, remélem én nem leszek ilyen. Persze kedves nénik-bácsik is akadnak, szerencsére talán többen mint a legalja viselkedésűek.
2020. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy mostanában egyre több vonalon vezetik be az elővételes jegyvasarlast, na ez a kedvencük, nyilván nekik van idejük már órákkal indulás előtt megvenni a jegyet, aztán amikor szól a sofőr, hogy az elővételesek előre mehetnek akkor diadalittasan ott is teremnek. Igaz, az senkit nem érdekel, hogy aki meg mondjuk bérlettel jár, és csak haza akar jutni, az egyáltalán felfér-e még... huhh de utalom én is oket -.-
2020. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!