Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elviselhetetlen hőségben...

Elviselhetetlen hőségben alvás vagy szúnyogoktól szenvedés?

Figyelt kérdés
Fura kérdésnek tűnik, de ti melyiket preferálnátok? Szúnyogháló nem opció. Szúnyogriasztó nem opció.

2020. aug. 6. 23:44
A kérdező szavazást indított:
Hőség (akár 35-40 fok is)
Zümmögjenek a szúnyogok
48 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
86%

Hőség.

Ha igazán fáradt vagyok, előbb-utóbb csak ellazulnék annyira, hogy alvás legyen a vége.

2020. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Oké, akkor a hőség mellett maradok :D Sajnos anya nem engedi a szúnyoghálót és a gépem iszonyat hőséget csinál a szobámban, fulldokolni lehet a hőségtől, ez megy nyár eleje óta. Azt hittem lehet belőle bajom.
2020. aug. 6. 23:50
 3/47 anonim ***** válasza:
86%
Szúnyog. Engem nem csipnek. Ha nagyon fáradt vagyok, elalszom zajban is. De 35 fokban biztos nem.
2020. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
82%
Én sofőr vagyok így a bádogdobozban alszom,szúnyogok ellen van az a világítós amihez oda mennek és megégeti őket, nekem ez vált be.
2020. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
93%
fura anyád van
2020. aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem bírom a meleget. De inkább a meleg, minthogy 1 hétig vakarózzak mindenhol. Amúgy pont ez a szitu volt nálunk ,most voltunk lent nemrég a Balatonon és este kilyukadt valahol a szúnyogháló és borzasztó meleg volt a szobába főleg az emeleten. Úgy hogy választanunk kellett hogy vagy kinyitjuk az ablakot de bejönnek a muslicák és a szúnyogok, vagy nem nyitjuk ki és megfőlünk ..
2020. aug. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Valami öntapadós szunyogháló aprópénz, cserébe tudsz aludni.
2020. aug. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért nem lehet szúnyoghálót csináltatni, de lehet olcsón is venni az ajtóra fel lehet fogatni.

Hőségben én tűző napon tudtam aludni kb 1 teljes órát folyt rólam a víz mint ha egy szaunában lettem volna csak attól sokkal de sokkal rosszabb.

2020. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
6/6 vagyok, le hagytam egy kérdést. A szúnyog hálóban mit nem lehet megengedni?
2020. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Anyát sem csípik. Szúnyogháló nélkül van nyitva az ablak éjjel-nappal. Legyek, szúnyogok, minden dög özönlik be a lakásba. Én mint a kis védelmi kuckó szobámat próbálom zárva tartani a 40 fokommal, de ezt az állóháborút sokszor elvesztem sajnos, mert egy pillanatra nem vagyok bent, kinyitja az ajtóm, bejön a szúnyog a lakásból. Sőt bejön és kinyitja az ablakom.
2020. aug. 7. 00:00
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!