Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van? hogyha egy...

Az miért van? hogyha egy lánynak megvan és fáj a hasa a fiúk kinevetik , de ha egy fiút tökönrúgnak azt mindenki sajnálja. Az utálkozók kerüljenek köszi :)

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 07:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem tapasztaltam még azt, hogy egy fiút mogyorózás után sajnálnának, inkább kinevették, lenézték, mert nem bírta a dolgot.

A lányokat viszont szokták pozitívan diszkriminálni a tanárok, barátok.

2020. aug. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva tapasztaltam ezt.
2020. aug. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Én is pont ellenkezőleg tapasztaltam. A fiúkat többnyire nem érdekelte ha egy lánynak fáj a hasa. Esetleg későbbiekben a párjaimtól kaptam egy kis támogatást mert tudták mennyire rossz. Aki foglalkozott azzal, hogy mit érzek pedig sajnált, vagy együttérzett.

Az pedig hogy ha egy fiút tökön rúgnak azért kicsit nagyobb fájdalom mintha egy lány görcsöl, mégis viccesnek találja az összes srác. Vagy legalábbis az együtt érzés mellett ki is nevetik egymást.

2020. aug. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat. Jöhetnék még
2020. aug. 7. 07:48
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Normális esetben egy lány nem írja ki a homlokára, hogy épp "megvan" neki, az emberek nem is tudnak róla, így nem is nevetik ki miatta. Az ilyen elképzelés az önbizalom-hiányos emberekre jellemző, akik mindig azt hiszik, hogy mindenki velük foglalkozik, őket bámulja, rajtuk nevet.
2020. aug. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
talán nem az alja, proli rétegben kellene mozognod, kb az a szint
2020. aug. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5-ös abban igazad van hogy nem írja ki a lány a homlokára , de ha kijelenti hogy fáj a hasa pl a tesitánárnak . Akkor a fiúk kinevetik hogy mi van menstruálsz? És jót röhögnek rajta.
2020. aug. 7. 08:27
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Hagyni kell, ez az agyi szintjük. Van akinek vicces a havi vérzés. Mondjuk ha megvan, akkor van nálam görcsoldó, beveszek1-2-t és csinálom tovább a dolgom. Hidd el felnőtt orban a kutyát nem érdekli a problémád, pedig a "sima" havi vérzésnél vannak súlyosabb esetek is, pl az endometriózis (ha nem tudod mi az olvass utána). Én összeteszem a kétkezem, hogy nincs ilyen bajom.
2020. aug. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, éppen az ellenkezője igaz annak, amit írsz.
2020. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Hagyjuk már, minden munkahelyen simogatják, pátyolgatják a nőket ha megjött nekik.
2020. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!