Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fűtől lehet az,hogy már egy...

A fűtől lehet az,hogy már egy értelmes mondatot nem tudok összeállítani?

Figyelt kérdés

Sokszor van az,hogy beszèlgetek valakivel és csak nyökögök mert nem jut eszembe pl.annak a tárgynak a neve vagy a szó amit mondani akarok.

Meg rosszul állítom össze a mondatokat,pedig nyelvtanból mindig ötös voltam. Pl.nem azt mondom,hogy "ő elmegy" hanem "ő elmennek " . Szóval értitek mire gondolok.

20l


2020. aug. 8. 11:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De ha esetleg leállnék vele akkor még visszajön az eszem nem úgy, mint azoknak akik isznak . Mégis az elfogadottabb a társadalom számára .
2020. aug. 8. 11:56
 12/17 anonim ***** válasza:
58%

A füvesek mindig az alkoholt szidják, hogy az mennyire gáz. Nyilván biztonságosabb egy vietnami es masmilyen rablógyilkosok által termesztett ki tudja milyen módon felütött növényi maradványt szívogatni, mint ellenőrzött alkoholt.

A fű is tud gyilkolni, én próbáltam, mozogni és beszélni se tudtam, ha ez fürdés közben történik lehet ott is maradok.

2020. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
Attól is függ mennyit szívsz, illetve hallottam olyat, hogy ma már a marihuánát is olyan vegyületbe áztatják mint a herbált, ezzel ütik fel, szóval már rendes fű sincsen, az is herbál valamilyen szinten.
2020. aug. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én herbalt sose szívnék. Egyedül speedet használtam, de azt csak fel évig és leálltam vele mert már tönkretett testileg, olyan voltam mint egy zombi, azóta visszaállt a régi súlyom is szóval most jobb. Ez a fű meg biztos jó mert aki szokta hozni az már sok éve csinálja és ért hozzá
2020. aug. 8. 12:03
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a futol van, hanem mas problemad van, amiatt hianyzik a fu is.

Nem tartom konnyunek a konnyu drogot, de kizart szerintem, hogy ez a drog ilyen formaban igy karositson.

Fiatal vagy, valoszinubb, hogy nem szervi baj, hanem szet vagy esve, kene egy kis segitseg.

2020. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Csinálj tisztito kúrát

Havi 2 fű

Több vitamin kéne neked ginkogiloba egy kis agyturbó

A lényeg hogy fel kéne tornászni a szervezetedet

És ha már ilyeneket szívvaz ember olyat keress ahol személyesen akár vehetsz a növényről levelet mert ilyen is van csak nem kell spúrnak lenni.

Akár ilyen akár pl alkohol a minőségre kell áldozni pénzt

És nem leszel tőle segállapotban

2020. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nedves leszel a thc-tól?
2020. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!