Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon férfiatlan vagyok. Mit...

Nagyon férfiatlan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rengeteg gyönyörű lányt láttam és olyanokat is, akiket el tudtam volna képzelni barátnőmnek, mert amennyire beszéltem velük (csak pár szót) kedvesnek és aranyosnak tűntek. De nem mertem semelyikhez sem odamenni, nemhogy nem hívtam el valahova valamelyiket, még próbáltam a szemkontaktust is kerülni, hogy nehogy észrevegye. Miért vagyok ilyen t*ketlen? Lehet hogy önbizalomhiány? Mit lehet tenni ellene?

2020. aug. 9. 02:11
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem férfiatlanság, hanem félénkség.

Hagyjuk már azt a buta középkori berögzőést, hogy az egyének tulajdonságai helyett a nemeket akarunk tulajdonságokkal felruházni!

Az ok pedig ezernyi lehet. Félsz a visszautasítástól? Ez esetben azt kéne tudatosítanod, hogy az esetleges elutasítás is az élet része, akkor sem dől össze a világ, és legalább megpróbáltad.

Egyébként ez valamilyen szinten természetes. Ami fontos az embernek, azzal kapcsolatban szoktak félelmei lenni. "Mi lesz, ha nem úgy reagál?" "Mi lesz, ha elszúrom?" "Mi lesz, ha....?" Mi lesz? Semmi. Majd máskor sikerül. :) Kicsit lazábban próbáld venni (tudom, mondani könnyű), és hidd el, amikor végre egyszer megtörik a jég, már könnyebb lesz. :)

2020. aug. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :-)


Félek attól hogy visszautasít és eléggé röhejes... Félek, hogy valaki megtudná és lúzerezne stb.

2020. aug. 9. 02:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tuti hogy legalább rajtad van mit néznie a nőknek,csak egy kis önbizalom kéne azt sikerülne, ebben biztos vagyok.

Ellenben én szemezni tudok, mosolyogni is és beszélni is tudok velük vagy is mondjuk rá de egyszerűen nem tudom el hinni és képzelni hogy én kellenék valakinek is?

Vannak ezek a sportos emberek,nagy izmok stb.. Így kb 0 esélyt látok rá.

Őszintén szólva pedig pozitív vagyok és tervek is vannak de na egyszerű nem megy.

2020. aug. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Elég szar dolog lehet, hogy pont a csajozás az első projekt, amit nem apud intéz helyetted. Bizony, fel kell nőni, és önállóan kell megszerezni, ami kell neked.
2020. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De hogyan? Nem merek odamenni, mert félek a visszautasítástól. Nem merem megtenni, mert tuti, hogy nagyon besülnék a lány előtt...
2020. aug. 9. 15:38
 6/8 anonim ***** válasza:

A tapasztalat és az önbizalom hiánya együtt létbizonytalanságot okoz. Ezt senki sem tudja RAJTAD kívül feloldani. Csak elhatározás kérdése. Ha valamit akarsz, akkor tedd meg! Ne legyenek negatív gondolataid, mert azok visszahúznak. Ne félj a kudarctól, mert amitől félsz, az bekövetkezik. Ez a vonzás törvénye. Gondolj pozitív eseményre, meglátod, sikerülni fog. (A sült galamb nem repül a szádba.)

Sok sikert kívánok!

2020. aug. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valakitől szeretnél valamit, akkor úgy menj oda hozzá, mintha semmit nem akarnál tőle, csak beszélgetni, és a végén még te köszönhetsz el tőle, akkor végképp nem fogja azt hinni, hogy akartál tőle valamit. Ezt meg lehet ismételni annál a lánynál, aki tetszik, ha úgy találtad, hogy valamennyire szimpatikusnak talált.A humor fontos, az önirónia is fontos, és az, hogy egy legyen az érdeklődési körötök.
2020. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Félsz a kudarcoktól, félsz az elutasításoktól? Hát igen. Ettől mindenki fél, de sajnos ez is az élet része, ennélkül sajnos mem megy. Az igazi egyébként is akkor jön amikor nemis gondolnád.

Csernus doktornak egyszer azt mondta valaki aki vele szemben ült, hogy: most már túl vagyok a szakítás fájdalmain, valószínüleg a hétvégén szépen felöltözök, és megpróbálok valakit felcsípni.

Azt mondta erte a Csernus : Á ez nem így megy ám, hogy előre megtervezzük. Nem.

Hanem amikor a melegítő alsódba, meg a papucskádba csak éppen leugrasz egy tejfölért a helyi kis boltocskába, majd akkor. Majd akkor fog összejönni valami, amikor nem is tervezed. Hidd el, egyszer bejön a nagy durranás. De az még jobb ha téged szúr ki valaki. Mert mindíg a nő választ, ezt tudnunk lell.

2020. aug. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!