Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan család, amelynek...

Létezik olyan család, amelynek valamelyik tagja, bár megtehetné, mégsem keres munkát, hanem henyél otthon egész nap?

Figyelt kérdés
De úgy, hogy a házi teendőket sem látja el, csak tévézik, piál, vagy csak úgy elvan.
2020. aug. 9. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg
2020. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Létezik. De elég hülye aki kitartja.
2020. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Pl a Németeknél is van sok ilyen.

Senki se mondja azt hogy kevesen vannak mert ez nem igaz,sokan nem dolgoznak mert el vannak kényelmesedve na helyettük mennek ki dolgozni a keletiek,hogy néz az már ki hogy ők dolgozzanak? maximum irodában de kétkezű munkát az kevesen vállalják be és azok sem mind németek ha nem ugye bevándorló emberek családtagjaik.

2020. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as: nem tudom, honnan szedsz ilyen hülyeségeket, de garantáltan nem jártál még Nénetországban!
2020. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

3-mas vagyok, de hogy is nem, ebben az évben eddig 90%-ban csak ott voltam,annyi helyen jártam már németben hogy az már fáj.

Az a rengeteg stau már rendesen tönkre vág,annyi emberrel találkoztam és beszéltem hogy van rálátásom a dolgokra,egy csomó helyen perfekt németek csak az irodában vannak,kint ahol meg lehet dögleni pl a melegben ott meg a magyar,török, román,bolgár,lengyel,ukrán stb.. nemzetek vannak,legalább engem ne vegyél már hülyére.

Mennyi olyan ingyen élő némettel is találkoztam és beszéltem akik ezt be vallották nekem,egészen biztos csak ki találtam kedvem szerint mert attól nekem sokkal jobb és szebb lesz az életem.

Na én ezzel le is zárom,schön tag.

2020. aug. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elöször is "einen schönen Tag" lenne, ha tudnál németül.

Másodszor 36 éve élek Németországban - német származású vagyok!, mielött belekötsz -, németek közt, és errefelé- szerencsére - nincsenek magyar meg hasonló emberek.

Harmadszor amiket írsz, az nem igaz, csak pár ingyenélö állít ilyet.

2020. aug. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes módon mikor ki mentem először én is pontosan fogalmaztam meg a szavakat úgy ahogy tanultam őket,csak ugye tudod rövidíteni szokták a szavakat nagyon sok felé németben is mint más egyébb országokban is és igen én is ezt tettem.

Biztosan nálatok még meg vannak ezek a hagyományok,de már nem Guten Morgen ha nem csak Moin nal köszönés van nagyon sok helyen, tudod aki járja az országot az azért elégsok mindent meg tud bizonyos dolgokról,de nem akarok vitatkozni igazad van helyesen úgy kell írni.

2020. aug. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!