Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Puzsér kritikája után benne...

Puzsér kritikája után benne van a pakliban, hogy Dancsó Péter megfogadja Puzsér tanácsát és változtat a videói tartalmán, esetleg a célközönségét is megváltoztatja és olyan lesz, mint amilyen régen, a szakszerűen széria előtt volt?

Figyelt kérdés

2020. aug. 10. 15:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem esélytelen, hogy Dancsó Péter ennek hatására bármin is változtatna. Nekem inkább csak sima kritikának tűnt Puzsér videója nem tanácsadásnak.
2020. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kár. :( Adtam zöldet Neked.
2020. aug. 10. 15:52
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem Dancsónak már rég késő.
2020. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3 Nem lenne késő, ha mist hirtelen leállna a jelenlegi videók gyártásával és hirtelen újra a régi önmaga lenne. Mivel milliós követötabora van, hamar híre menne, hogy Dancsó nem a szokásos videóját csinálta, hanem valami komolyat és mennének megnézni a régi követői. Az más kérdés, hogy megtudná e tenni, de, ahogy az 1. Írta nekem, vszeg nem fontolja meg, amiket Puzsér mondott.
2020. aug. 10. 17:34
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tudta előre, hogy mit csinál, nem véletlenül váltott stílust. Az, hogy Puzsér kimondta, ami már eddig is nyilvánvaló volt, nem változtat semmin.
2020. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%

Azért azt vágjâtok, hogy Puzsér már megint trollkodott. Dancsó és Puzsér jóban vannak. De nem seggnyalásként akarta előadni.

Stilus tippek, pedig Dacsótól volt trollkodás. Ha megnézitek, nem is úgy öltözködik.

2020. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem trollkodott, nem is szokott, maximum ironizálni, de az nála nem így néz ki. Meghallgathatod, itt hogyan nyilatkozik róla:

[link]

[link]

2020. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Volt idő, amikor belement Dancsó játékaiba, akkor a videóin is érződött, hogy ironizál, de ez más szerintem.
2020. aug. 10. 21:16
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

6.hozzászóló....Puzsernál az irónia nem így néz ki


Szerintem van esély arra hogy Dancsó megfontolja ,talán még arra is hogy irányt vált.

2020. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én kíváncsian várom a legújabb videóját; mármint amiatt, hogy most irányt vált mégis és lehet visszajön a bilifrizurás, pulcsi-inges fickó, akit élvezet volt hallgatni.
2020. aug. 10. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!