Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szívesen barátkoznátok az...

Szívesen barátkoznátok az ehhez hasonló emberekkel?

Figyelt kérdés

Ért az állatok nyelvén, békés természetű, az orális szexet elítéli, mivel hogy ha máskülönben megtenné, akkor úgy gondolná hogy elvesztette a vallását ? Olyasfajta "megaláztatásként" tekint rá, a nő részéről.


Természetet szereti, szeret eksztázisba merülni, különböző dolgokról beszélni, családfát felkutatni, s azon belül új kapcsolatokat szerezni (a nem félreérthető értelmében).



2020. aug. 11. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Nekem ez már a sokk kategória.

Egy ember se ért az állatok nyelvén, csak a filmekben, az orális szexes dolog sokkoló, akárcsak az eksztázisos rész.

Milyen füvet szívtál?

2020. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ömm.. nem.

Nem értem ezeket a dolgokat.

Mit jelent az, hogy ért valaki az állatok nyelvén?

Az orális szex miért lenne megaláztatás? Wtf?

Milyen vallásod van?


Te ekizel? Vagy milyen cucc késztetett rá, hogy ezt leírd?

2020. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dr Dolittle?????
2020. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És a lábfétises dolgok beleférnének? Mert amúgy ha nő az illető, akkor tetszene.
2020. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rettentő zavaros volt ez így nekem, de lássuk...


"Ért az állatok nyelvén" - gondolom érted ezalatt, hogy szereted az állatokat, ami teljesen rendben van


"békés természetű" - a békés az jó, de ha vitahelyzet van, akkor igenis legyen saját vélemény, amit meg is tudsz védeni, ne próbáld meg kerülni az esetleges konfliktusokat


"az orális szexet elítéli, mivel hogy ha máskülönben megtenné, akkor úgy gondolná hogy elvesztette a vallását ? Olyasfajta "megaláztatásként" tekint rá, a nő részéről." - barátság esetén nem hiszem, hogy ez napi téma lenne, vagy emiatt lenne valaki pont ellenszenves, mert kinek mi jön be, ezt egyébként nem is értem, miért osztottad meg, ha pedig már megtetted, akkor pedig nem értem ezzel miért vesztené el bárki is a vallását, avagy miért érezné megalázva magát a nő, vagy nem is tudom, a második felét ezen mondandódnak nem értem


"Természetet szereti" - ami egy tök jó dolog


"szeret eksztázisba merülni" - nem értem ezzel mit szerettél volna mondani, kicsit kétértelmű


"különböző dolgokról beszélni" - mint minden normális ember

"családfát felkutatni, s azon belül új kapcsolatokat szerezni" - érdekes hobbi, a kutatást értem, mert engem is érdekel, bár én nem vagyok az a nagy ismerkedjünk is meg velük fan


Amit leírtál, egyáltalán nem olyan jellemrajz, ami alapján esélytelen lenne a barátkozás, akkor már kicsit érdekesebb lenne ahelyzet, ha valami elvetemült dolgok lennének írva, akkor jogosabbnak tartanám a kérdést, de jelen esetben ez egy nem túl megosztó jellem, tehát nagy valószínűséggel a válasz igen lesz, hacsak nem akad fenn mindenki azon, hogy kissé zavaros, kelekótya a leírás, pár esetben nem érthető, hogy mit szerettél volna mondani a virágnyelv miatt

2020. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bocs a hibákért

*valamilyen

*lennének

2020. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!