Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a szavazás...

Mit gondoltok a szavazás funkcióról? Mennyire befolyásolja az emberek vélemény kifejtését?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy sokan vannak, akik inkább kiválasztják azt a válaszok közül, ami nekik leginkább szimpatikus, mintsem leírnák a saját véleményüket - ami talán szuper hasznos lenne, de a kérdező soha nem tudja elolvasni így.

Ha bennetek megfogalmazódik valami, akkor leírjátok vagy nem vesződtök vele, inkább szavaztok?



2020. aug. 11. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem a szavazást, mert azok is elmondják a véleményüket, még ha nem is olyan részletesen mint kommentben, akik amúgy lusták lennének írni, vagy nem akarják hogy a tejesen ellentéte véleményen lévő embertömeg lepontozza őket
2020. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdéstől függ. Összességében szerintem hasznos.
2020. aug. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég értelmetlen, mert a Kérdezők általában "megvezető" választási lehetőségeket adnak meg.

Ritka a tényleg jól megcsinált szavazás, ahol objektív és a Kérdező véleményének sugallása nélkül vannak felkínálva a lehetőségek.

2020. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem könnyű jó szavazást csinálni. Ennek van egy tudománya és vannak hátrányai.



Vannak idiata szavazások, pl

"tudják otthon, hogy a havat dugod?" () igen () nem.

Tipikus "nemzeti konzultációs" álkérdés.

Aztán van, ahol van "több" lehetőség, de ugyan az mind. Ez legtöbbször arra jó, hogy visszaigazolást kapjon a kérdező és el tudja nyomni a valóságot és ne kelljen azzal szembe néznie.


Egyes szavazásoknál kevés a lehetőség. Ilyenkor bírja egy-egy tag, mire gondol még. Ezek olyan gyűlöletet kapnak, úgy le lesznek pontozva, hogy az káros a téma megismerésére.


És vannak szavazások, amik egész jók. Kevés. De van.

2020. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semennyire sem befolyásoló, mert a szavazati lehetőségek 0-k.
2020. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!