Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy nem tudok...

Az normális, hogy nem tudok másokat sajnálni?

Figyelt kérdés
Pl,ha olvasok a hírekben valami szomorút egyszerűen nem tudom sajnálni azt akivel megtörtént. Se fiatalt, se időset, se szegényt, se állatot. Meg persze magamat sem sajnáltatom és nem is értem azokat akik ezt teszik. De más fájdalmának nem örülök és elítélem az olyanokat akik igen. Bár végülis, ha logikusan nézzük attól, ha sajnálok valakit nem lesz jobb neki. Egyébként ez elmúlt pár hónapban kezdődött azelőtt nem voltam ilyen. Én személy szerint még örülök is neki, mert egy gonddal kevesebb.

2020. aug. 12. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Az empátia hiánya csúnya dolgokra képes.Remélem most nem ez lesz a helyzet...
2020. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pl?
2020. aug. 12. 16:24
 3/8 A kérdező kommentje:
Rosszat nem tennék másoknak emiatt, hisz annak mi az értelme??
2020. aug. 12. 16:27
 4/8 anonim válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Annyi kivételel, hogy én az állatokat nagyon sajnálom és velük empatikus vagyok.
2020. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bántanál se embert se állatot akkor ok.Csak maradjon is így🙂Az állatokkal én is empatikusabb vagyok sokkal mint az emberekkel.De sosem bántanék senkit.
2020. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az állatokkal kapcsolatban régen én is ilyen voltam. Egyszer a mosdókagylóban volt egy pók és én vizet engedtem rá, hogy lefolyjon a lefolyóban, ezután ezt elmondtam anyukámnak aki azt mondta, hogy :az a pók ott lakott" erre én majdnem elsírtam magam úgy megsajnáltam. Ma már nincs így, de nem is bántom a pókokat, mert hasznosak.
2020. aug. 12. 16:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem/nem feltétlen a közeledben történnek ezen dolgok, így nincs kötődésed hozzájuk, talán emiatt van.
2020. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem szép :(

Én pont az ellentéted vagyok, mindenkit tudok sajnálni, főleg a kéregetoket ezért is adok neki pár száz Ft ot.

2020. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!