Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt-e már veletek olyan...

Volt-e már veletek olyan helyzet v szituáció mikor tettétek a dolgotokat, és "valami" eltéritett benneteket?

Figyelt kérdés
alaphelyzetben nem tettétek volna meg, de "valamiért" ? engem az a "valami" érdekelne, hogy rájöttetek-e mi az?
2020. aug. 13. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Leültem ebédelni a sztráda közepén, erre elsodort egy kamion. A kamion volt az a "valami".
2020. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a "valamit" nálam figyelemzavar-szerűnek hívják (eskü megpróbáltak diagnosztizálni, de valahol meguntam és leléptem), és gyakorlatilag mindenben megnyilvánulhat, ami éppen nem az, amit kéne csinálni
2020. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csináltam a melót, odajöttek pofázni és elfelejtettem egy dolgot. A valami a pofázók voltak.
2020. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hetkoznapi dolgokra gondoltam ....
2020. aug. 13. 13:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor mégis mire? Írnál példát, hogy egyáltalán miről beszélsz?
2020. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jó, egy példa ami nem a sajátom: pl: szokásos útvonalon autózol munkába menet, valamiért hazafelé más útvonalon mész haza, de az okát nem tudod.

Éppen baleset történik aminek részese vagy...


ilyenre gondoltam...


éled a mindennapi életedet, csinálod a szokásos dolgaidat, de valaki, valamiért megváltoztatja a terveidet és történik veledd valami, ami okkal történik.


-másik példa- repülővel utaznál, de éppen lekésed a repülőt, "egyéb okok" miatt.. utólag megtudod a repülő lezuhant...


stb...

2020. aug. 13. 13:20
 7/9 anonim ***** válasza:
De a kérdésben még tök mást írtál. :D Vagy akkor elég rosszul fogalmaztad meg.
2020. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, volt már ilyenem több esetben, de nem jó dolgokkal kapcsolatban.
2020. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nagyjából értem. A kérdező olyan esetekre kíváncsi, mikor egy szokásos cselekedetet hirtelen megszakítasz/máshogy csinálod, és ezzel megúszol valamilyen katasztrófát. És a kérdező azt kérdezi, hogy mi az a valami ami miatt máshogy cselekedtél.

Kedves Kérdező!

Ahogy én tapasztaltam ez két féle dolog lehet.

1. Megérzés

Volt már, hogy támadt egy megérzésem, hogy most más merre kéne mennem/be kéne fejeznem egy dolog csinálását, és utána kiderült hogy milyen jó, hogy hallgattam a megérzésre.

2. Valaki(k) miatt

Vagy azért, mert valaki másnak volt megérzése velem kapcsolatban, vagy mondjuk valaki tudta nélkül megváltoztatja a döntésem: például találkozok valakivel az utcán, és elkezdünk együtt sétálni valamerre másfelé, mint eredetileg terveztem, és ezzel megúszok valami rossz dolgot.

Konkrét példa:

Autóban ültünk, rokon hívott, hogy ugorjunk be hozzá valamiért, úgyhogy mi felé indultunk el és nem az eredeti úticél irányába, és megúsztunk egy karambolt - legalábbis a látványát.

2020. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!