Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok akik tagadják a koronavír...

Azok akik tagadják a koronavírust és/vagy maszkellenesek, azok mivel indokolják?

Figyelt kérdés

Miért teszik?


(Bocsánat, ha ez már a sokadik ilyen kérdés a témával kapcsolatban és unalmas, csak érdekel.)


2020. aug. 15. 13:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A kis gyerekeknek akkor miért nem kell ?
2020. aug. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

10 Szerintem pont azok szarjak le nagy ivben most is a maszkhordast, akik maskor telibe pruszkolik az egesz buszt. En pl mindig csukott szajjal tusszentek, az orromat a karommal eltakarva, igy maximum minimalisan jut ki barmi, na ugyanez a mennyiseg szerintem kijut boven az orvosi maszk alol is annal az embernel, aki jo nagyra tatott szajjal HAAAPCCIIIII-val tusszent xD

Szoval itt az alapproblema, hogy nehany ember eleve gusztustalan, es ratusszent, rakohog barkire es barmire, mondjuk ezzel nem igazan lehet mit kezdeni.

Olyat is hallottam, hogy valaki szemelyes tanuja volt annak, hogy az illeton fent volt a maszk, de tusszenteshez lehuzta, kerdes utan pedig az volt a valasz, hogy nehogymar utana azt a maszkot kelljen hordania, amibe beletusszentett. (Ezt csak olvastam valahol, de nem tartom elkepzelhetetlennek, hogy siman megtortent, amennyi hulye van :D)

2020. aug. 17. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyár van, én egyáltalán nem tüsszentek, nem köhögök, nem beszélgetek senkivel és a másfél métert vírus nélkül is betartom, mert rühellem az embereket. A bolti eladók előtt viszont már üveglap van és ha van self check out, ott fizetek. Nekem miért kell a maszk?

Bezzeg az edzőteremben egy teremben huszan, harmincan egymásra lihegünk, izzadunk a csoportos órákon, még sincs edzőtermi csoportos fertőzés....

2020. aug. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#13

Engedd el te is, nincs értelme.

Vannak akik arra születtek, hogy megmondják nekik mit és hogyan kell csinálni és ha azt látják, hogy vannak akik nem ilyenek akkor rögtön támadnak mint egy veszett kutya.

2020. aug. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Sok az ellentmondás, és a megválaszolatlan kérdés. Ahogy a következetlen intézkedés is.

Nem az a kérdés, hogy maga a vírus létezik e, hanem hogy kiknek érdeke ennyire túltolni ezt az egészet. Mert, hogy túl van tolva az tény.

2020. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Olyat is hallottam, hogy valaki szemelyes tanuja volt annak, hogy az illeton fent volt a maszk, de tusszenteshez lehuzta, kerdes utan pedig az volt a valasz, hogy nehogymar utana azt a maszkot kelljen hordania, amibe beletusszentett. (Ezt csak olvastam valahol, de nem tartom elkepzelhetetlennek, hogy siman megtortent, amennyi hulye van"


Nekem van ilyen ismerősöm. Szóval ja, simán megtörténik. Sok a hülye.

2020. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
42%

Nem hülye az aki lehúzza a maszkot amikor tüsszent, hanem eleve csak azért veszi fel, hogy ne legyen belőle probléma (kötelező, megbüntethetnek, és nem csak párosával járkáló egyenruhás járőrök vannak, hanem civilnek kinézők is, ezért valaki nem kockáztat).

A statisztikák alapján pedig nem tudom komolyan venni a "problémát", és ahogy látom nem vagyok egyedül...

Aki nem veszélyeztetett korú és/vagy krónikus betegségben szenvedő az okkal nem veszi komolyan ezt az egészet, nem azért mert "hülye". (Igen, én is le szoktam húzni a mosószerszagú maszkot, ha emiatt tüsszentek :) ez van)

2020. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!