Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet,hogy én jóságos,fin...

Hogy lehet,hogy én jóságos,finom természetű vagyok,a bátyám meg otromba és gonoszkodós természetű lett?

Figyelt kérdés
Édes testvérek vagyunk.
2020. aug. 16. 17:59
 1/2 A kérdező kommentje:
A finom természetet és a jóságost úgy értem,hogy akarok valamit mondani valakinek vagy válaszolok akkor nem flegmázok,kaffogok ,durváskodok vagy emelem fel a hangom hanem kedvesen finom hangvétellel beszélek,a jóságost H pl nem vetek a szemére semmit senkinek,nem gunyolódok és piszkálom a másikakat békésen elvagyok.
2020. aug. 16. 18:02
 2/2 Vadiwudu válasza:

Teljesen normális a testvérek közti különbség. Örökölhet olyan tulajdonságokat, amiket te nem, így pl. te egy visszahúzódó tulajdonságot örököltél, ő hevesebbeket.

Nem tudom köztetek mennyi a korkülönbség, de lehet az is, hogy máshogy nevelték. Ez általában nagyobb külömbségeknél van, de pár évnél is lehet, mert másnevelést kap az 1 gyerek(gondolom az), mint a második. A második gyereknél már tapasztaltabb a szülő, jobban megítéli, hogy mi kell egy gyereknek.

Ha nem a családi környezetéből lát ilyet, akkor lehet a bárátai között vannak durvábbak, vagy a példaképeitől tanulja.

Lehet valami megbántás érte kisebbként, amitől így elváltozott.

Persze még sok máson is múlhat, nézd meg a környezetét, figyeld meg a viselkedéseit, ha jobban érdekel.

2020. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!