Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztál már olyan nővel...

Találkoztál már olyan nővel aki büdös? Akár a hónalja, akár a nemiszerve?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi! Tapasztaltatok már ilyesmit?

2020. aug. 16. 19:47
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
38%

#17 Akkor fertőzzenek, alig várom!!

Te meg mehetsz vaginagőzölésre, amíg a többi nő összefertőzi a pasidat.

2020. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
65%
13-as voltam, nem értem, miért hisztek férfinek... :D Nem voa kérdésben, hogy csak férfiak válaszoljanak. És azért van buké a női öltözőben is bőven, meg volt nő ismerősöm, aki csak mellettem ült, de éreztem a halpiacot én is, pedig még csak leszbikus sem vagyok.
2020. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
6%
Köszönöm hogy ezzel a kérdéssel és válaszokkal végleg elvettétek a kedvem a nyalástól. Boááá! :D
2020. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
7%
#22 ha nincs is tapasztalatod, csak a saját puncidat szagolgatod, akkor meg mit pofázol bele? :D
2020. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
69%
24 Ti részegek vagytok?
2020. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
63%
24: neked sincs nagy tapasztalatod a szövegértésben, ahogy látom. :D Nem kell nyakig lennem senki pinájában, hogy érezzem a szagát. Akinek pedig halszaga van, mint a qrvaélet, az egyrészt beteg, másrészt igénytelen, harmadrészt meg szánalmas, hogy még én is érzem, pedig méteres távolságra vagyok minimum a mufftól. Úgy látszik, betalált, amit írtam, azért vagy ilyen kis hisztis.
2020. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
94%
24: nem szégyen ám, ha most döbbentél rá, hogy kinyaltad az asszonyból a teljes élővilágot is, de legalább ne másokon töltsd ki :D
2020. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 Metionin ***** válasza:
77%
Gyerekek, ne keverjük már a halszagot az esti beizzadt pinaszaggal....első igenis fertőzés, a második meg természetes a nap végén.
2020. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
71%

Figyi

Itthon anyám után menni mosdóba egy rémálom...

Sajnos neki van wgy olyan testszaga ami fürdés után se tűnik el nem tudom miért de kis koromban is éreztem de sose tudtam emiatt úgy hozzá bújni még puszit se adni mert undorodok a szagától .... Főleg ha beáll a ventillátor elé vagy mellettem van köhögnöm kell tőle...

És mai napig félek h nekem is ilyen szagom van de sose kaptam ilyen visszajelzést vagy sose mondták h szagom lenne.


És egy szr embernek érzem magamat mert hányom kell anyám szagától...

És biztos valami oka van de orvoshoz istennek se menne még ha én kifizetném is de juszt se.. és meg is sértődik


Én megpróbltam


23/N

2020. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
80%
28. Jó de valaki a beizzadt pinaszagot hívja halszagnak.
2020. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!