Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan nyomhatnám el ezt a...

Hogyan nyomhatnám el ezt a dolgot magamban?

Figyelt kérdés

Volt egy rosszabb időszakom kb. annyi volt hogy kevés önbizalom és meg akartam felelni mindenkinek így nem is voltam önmagam.

Mostmár rendben vannak ezek a dolgok, csak néha visszagondolok erre az időszakra és simán el tudja rontani a kedvemet.Kellemetlen



2020. aug. 16. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor csinálj valamit pl sétálj stb..
2020. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megértelek. Hát próbálj megerős maradni mondogasd azt magadnak ,hogy már csak azért sem. Nem fogsz másoktól függni!
2020. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fogok másoktól függni*
2020. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2.Ez a főnöknek is el mondom aztán majd ki rúg 😀
2020. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem a múltba kell élni, hanem a jelenben, ez a kulcs.
2020. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
nekem általában, ha rossz a kedvem leülök telefonozni és előveszem a tiktokot vagy az instát ás az könnyen eltereli a figyelmemet a rossz gondolatokról. Másik opcióm, hogy megyek Cod-ozni és a sok 9 éves felidegesít és azzal foglalkozok :)
2020. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4es ebbe nem gondoltam bele 🤣
2020. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én Gta-zok de lassan unalmas :D
2020. aug. 16. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Kösd le magad valamivel (sorozat/film nézéssel, olvasással, sportolással, játékokkal vagy ami van stb...) és majd egy idő után észreveszed, hogy egyre kevesebbet gondolsz erre, végül egyre ritkábban fog eszedbe jutni ez az egész, így nem lesz akkora gond, hisz már túl vagy a nehezén. Vagy gondolj arra, hogy te már igenis túl vagy ezen és nincs okod szomorkodni.
2020. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!