Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy úgy felidegesite...

Normális hogy úgy felidegesitett egy puzzle, hogy lesepertem az asztalról, és azon gondolkodom panaszt teszek?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ilyen szart legyàrtani? 3000 darabos Castorland márka. Már negyedszerre járok úgy vele, hogy kivalogattam egy részt szín szerint, ki rakom, és valami nem jó, rég össze kellene passzolnia két kirakott résznek de semmi, aztán szétszedem az egészet azt a részt, majd rajovok hogy egy teljesen másik darab teljesen máshova való. És nem én vagyok hülye, színben, mintában stimmel, és már tizedmilliméter pontosan benézem a szélek illeszkedését minden darabnál, tökéletesen illeszkedik a rossz darab is, tehát a fülei is, és a vágás is tökéletes, mégsem oda való. Ez hogy lehet? Így hogy élvezze az ember, ha hiába berakott egy dbot, de soha nem tudhatja jó e? A Ravensburger és a Clementoni ilyet nem csinál, ott elég változatos alakúak a fülek, lyukak, ha valamit berakok, az oda is való. Tudom ez legyen a legnagyobb gondom.... De pont nyári szabira vettem ezt, hogy majd rakosgatom, és csak szenvedés emiatt, hogy ilyen selejt.
2020. aug. 16. 22:16
 1/4 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Hát ez kajak ganajul hangzik, én írnék nekik. :D
2020. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne is mondd… én szemeteszsákot vettem a múltkor, ilyen szalaggal összehúzósat, kettőt is. De totál ideges lettem, amikor itthon kibontva azt tapasztaltam, hogy szó szerint esik szét az összes, még a szalag is leesik róla. Egyszerűen nem értem, hogy kerülhet egy használhatatlan, bármilyen ellenőrzést megúszó hulladék a boltokba. Ránéztem a forgalmazó weboldalára, de szerintem 1998-ban frissítették utoljára. Mérgemben vettem máshol másfajta szemeteszsákot, de az se volt sokkal jobb. Tényleg ekkora rocket science lenne használható zsákokat gyártani?


Ma meg egy ezeréves Wayteq GPS-be próbáltam beütni egy címet, de az istennek sem akarta behozni, minden próbálkozásra meghazudtolt, hogy nincs ilyen cím, a telómon próbáltam lekérni a hely koordinátáit, de ma valamiért azt se akarta, életemben először dobtam el a telómat idegrohamomban. Még szerencse, hogy gumitokban landolt a szőnyegpadlón.


Ja igen, a kérdésre válaszolva: azt nem tudom, mennyire normális, de vannak ilyenek másokkal is.

2020. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Puzzle-t csak és kizárólag Ravensburgert szabad venni! Ezt 20 évnyi gyűjtés után már kitapasztaltam, volt, amikor direkt különféle márkákkal kísérleteztem. Senki nem tud normális puzzle-t gyártani, egyszerűen kirakhatatlan szarok. Egyedül a Ravensburger, amiben a darabok tényleg passzolnak egymáshoz.
2020. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én még nem sokat raktam ki eddig 4-et, 1500-3 ezer darabosakat, mostanában lett ez a hobbim mióta kijarasi korlátozás volt, azóta megszerettem. De most úgy voltam vele, majdnem fele àron is lehet venni puzzlet, pl ezt a Castorland márkát, hát miért ne spóroljak, de olcsó húsnak... De mondjuk ez olyan hogy oké magamnak vettem megvan a tanulópenz, de mivan azokkal akik ilyet vesznek ajándékként a rokon gyereknek, vagy akár felnőttnek, úgy hogy fogalmuk sincs róla milyen csalódás lesz kirakni.
2020. aug. 16. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!