Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rajztudás nélkül megy tovább...

Rajztudás nélkül megy tovább tanulni, miért?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, aki szereti a művészetet, de gyengén rajzol, de nem akarja elfogadni, bevallani, hogy nem megy neki és gyakorolnia kéne. De nem tesz érte semmit sem, általában egy ismerősével rajzoltat le valamit, vagy át kopírozza, amit a neten talált. Tudja, hogy nem megy neki, órán inkább nem csinál semmit, azt mondja, gondolkodik, vagy nincs kedve, aztán másnap jön a kész munkával, hogy : nézzétek tegnap este csináltam.

És így megy továbbtanulni.

Nem értem, hogy ez mire jó?


2020. aug. 18. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez semmire..Nem értem a szülőket, hogy ezt miért hagyják és miért nem beszélnek vele..
2020. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A valódi kérdés az, hogy miért foglalkozol a felelősségi körödön kívül álló történésekkel? Próbálod őt megvédeni a hibáitól -miért is? Úgy sose fog tanulni, ha bármi okból kifolyólag is más dönt helyette.
2020. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem próbálom megvédeni, és nem foglalkozom vele, de pár napja hozzám is jött, hogy: segítesz valamiben? mondtam, hogy igen, a vége az lett, hogy én velem rajzoltatta meg. Aztán meg kirakja ide oda, hogy ezt ő rajzolta. Kérdés hány emberrel csinálja még ezt?
2020. aug. 18. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Menjen, de ott bizony hamar kibukik, az ő baja.
2020. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 Más tollával ékeskedik. Kit akar utánozni,de míg a másiknak ösztönös tehetsége van, addig neki nincs, és megkapod az eredeti személyt, akire írigy. Itt a pont.
2020. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!