Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha homofóbnak vallod magad,...

Ha homofóbnak vallod magad, miért vagy az?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket, ne generáljunk vitát, csak beszélgessünk el erről normál keretek között. :)

2020. aug. 19. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert latens homoszexuális vagyok.
2020. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Manapság mindenki homofób, aki fel meri emelni a szavát az ellen, hogy extrovertált bunkók egyszál kisgatyában orgiáznak az Andrássyn.
2020. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Nincs olyan, hogy homofób. A fóbia ugyanis valamitől való halálos rettegést jelent. A melegektől meg mit kell félni? Igen, sokan nem szeretik őket. Én elviselem a jelenlétüket, de a melegfelvonulást, meg az ott való vonaglást én sem díjazom.
2020. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2, szerintem exhibicionistára gondolsz
2020. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#3, nem én találtam ki a kifejezést :)
2020. aug. 19. 16:45
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

Buta kérdés. Homofóbnak senki nem VALLJA magát. Ez egy sértő, megbélyegző címke általában az ultraliberálisok részéről azok felé, akiknek amúgy semmi dolguk a meleggel, csak nem tapsikolnak széles vigyorral az arcukon a pride-on.

Volt egy buta osztálytársam, aki meg "rasszistának" vallotta magát. Ez ugyanilyen. Észt neki se osztottak, és ha valakitől azt hallod, hogy ő "homofób", akkor biztos lehetsz benne, hogy ő se állt elöl a sorban.

2020. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

7+

helyesen: "akiknek semmi dolguk a melegekkel..."

2020. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7, gyönyörű a magyar nyelv, egy-egy szó több értelemben is használatos. Hanyagoljuk a szőrszálhasogatást, köszönöm
2020. aug. 19. 16:51
 9/13 anonim ***** válasza:
1%

Ja, hogy hanyagoljuk az értelmezést, hadd szülessen még néhány ilyen fogalomzavaros kérdés, mint a tied, értem. Nem is érted a szót, amit a kérdésedben leírtál, de azért neked áll feljebb.

Ha hülye vagy legalább ne reklámozd.

2020. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűen fogalmaztam, sok ember csak ezt érti meg. Látom, neked ez sem megy.
2020. aug. 19. 16:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!