Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 18 évesen nincs arcszőrzete...

Ha 18 évesen nincs arcszőrzetem, még lehet?

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem te leszel az a kivétel, akinek egész életében nem lesz arcszőrzete.
2020. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagy vagy fiú? :D

Ha lány, akkor nem baj, ha fiú vagy, akkor sem. Sokan tökig borotválva hordják az arcukat, semmi ciki nincs ebben.

2020. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt mondom de irigyellek,egyik ismerősömnek is ugyan ez van ő már plusz 10 évvel idősebb,nagyon minimális arcszőrzete van ha van de tényleg én cserélnék veletek, utálok borotválkozni ezért hajnyíróval csak le tolom de azt sem szeretem,de ki tudja? még lehet.
2020. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen nekem se volt, de 10 év után már lett és idegesítő. Későn érő vagy nem para.
2020. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még simán lehet. Vannak olyan emberek, akiknek ennyi idősen a kezükön meg a lábukon is alig van szőr. Egyszerűen későn érő típusok, szóval nem kell aggódni.
2020. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!