Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bántják sokan a melegeket?

Miért bántják sokan a melegeket?

Figyelt kérdés

Kérdésem nem provokáció, de tényleg nem értem, mi a baj, hiszen a társadalom kis részét képezik, így értelmetlen a népességfogyást a jelenlétükkel indokolni, a meddőket mégsem bántják. Jelenleg túlnépesedés is van. A természet szépen megoldaná a problémát. Az meg, hogy a hetero párok nem vállalnak egy rakás gyereket, talán a körülményeknek köszönhető, hiszen fel is kell tudni nevelni. De miből?

Nemrég volt a hírekben, hogy leszedtek egy szivárványos zászlót. Fura, hogy ilyen ellenséges magatartást tanúsítanak egyesek. Ez a zászló kitűzése a szolidaritást, együttérzést fejezi ki, gondolom csak ideiglenesen lett volna kint, nem örökké.

Nem kell attól tartani, hogy egy fiatal meleg lesz, ha tudomást szerez a homoszexualitás létezéséről.



2020. aug. 20. 12:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
31%

Muneķ kell a szexuális dolgaikat más orra alá döngölni?

Engem is nagyon provokál!

Csukják magukra az ajtót és csináljanak, amit akarnak!

2020. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%

De akkor a heterók is.

Én sosem nézem, hogy milyen összeállítású a pár, de rohadtul idegesít, ha hülye helyeken állnak meg csókolózni, akadályozva másokat a közlekedésben...

2020. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%
Részemről nekem semmi gondom nincs azzal, ha valaki meleg. Ez nem is betegség, nem fertőző, nem lehet átadni màsnak. Attól, ha meglátok két nőt vagy fèrfit kèzenfogva az utcàn, vagy egy szivárvànyos zászlòt egy èpület tetején, még nem leszek meleg. Ez nem döntès kérdése, hogy én akkor most eldöntöm, hogy holnaptól kezdve meleg leszek. Úgy gondolom, hogy nekem a világon semmi okom nincs megborzongani, ha látom, hogy két nő vagy két fèrfi kézenfogva megy az utcán. Az màs, hogy nem szeretnèm látni, hogy összeragadva egymàs nyelvèvel a szájukban ülnek a metrón, bár hozzáteszem, ezt heteroszexuális pàroktól sem szeretnèm látni; mert ez intim ès csak ràjuk tartozik. Viszont például a Pride alkalmàval látni olyan melegeket, akik szinte nulla ruhában, egymàst kutyapóràzon sètàltatva vonulnak fel az utcàn ès közben azt hirdetik, hogy "fogadjatok el minket." Nekem ez az egyetlen dolog, ami nem megy le a torkomon. Ez nem normális viselkedés, provokáció a rèszükről. Ez a viselkedés pedig nem könnyíti meg azt, hogy az emberek elfogadják a melegeket; ez csak az ellenszenvet szítja.
2020. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%
A saját belső bizonytalanságuk miatt. Egy zászló elégetése, kidobása, mert az "homoszexuális provokáció"... az csak egy zászló, könyörgöm. Szánalmas az összes homofób. Sajnálom őket, őszintén.
2020. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a felvonulások miatt utálják őket sokan.

Vannak akik betegesnek, természet ellenesnek tartják hogy férfi férfival van. Nő nővel meg csak azért van mert nem dgták még meg jól, és a magukat alfának képzelő vadkanok isteni küldetésüknek képzelik hogy heteróvá változtassák a leszbikusokat.


A gyerektelenség miatt a hetero gyerekteleneket is utálják.

Sokan képtelenek felfogni hogy nem mindenki akar szülő lenni.

Az az indoklás hogy nincs pénzed gyerekre hülyeség, mert a gyerek felneveléséhez nem kell pénz, csak szeretet.


Vidéken lakok. Napi szinten hallok ilyen agymenéseket :)

2020. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, de azért mert pár száz ember extrém öltözetben vonul, mert ő úgy érzi jól magát, eléggé nagy általánosítás, hogy akkor minden homoszexuális ilyen.
2020. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
30%
Mert rá akarják magukat erőltetni a világra. Azt csinálnak amit akarnak zárt ajtók mögött, de ne az utcán és ne reklámozzák magukat és a nagy felvállalásukat. Ja, az meg nem szempont, hogy a heterók is az utcán járkálnak kézen fogva, vagy csókolóznak,mert a heteró kapcsolat a normális.
2020. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
71%
Ki határozta meg a normális fogalmát? A társadalom. Ugyanaz, ahol évszázadokkal ezelőtt természetes dolog volt, és ma is az... Nem a kézfogás a gond a heteróknál, ahogy a homoszexuálisoknál sem. Csak vannak dolgok, amik két emberre tartoznak. Az utcán például ideális esetben nem szeretkezünk. A csókkal sincs gondon, csak éppen a helyszínt válasszák meg úgy, hogy másokat ne akadályozzanak mondjuk a közlekedésben.
2020. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
55%
Most nemtudom melyik a jobb ha lesz@rod a melegeket vagy elfogadod őket?
2020. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
81%
Mi lenne, ha csak az embert látnád bennük? :)
2020. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!