Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan nézek ki egy tízes skálán?

Hogyan nézek ki egy tízes skálán?

Figyelt kérdés

Van egy betegségem, ami miatt nem a saját arcomat látom a tükörbe, ebbe kérem a segítségeteket. Semmi baj. Őszínte véleményeket várok.

( [link]



2020. aug. 21. 09:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Átlag kölyök, semmi különös.
2020. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%

Borotválkozz meg rendesen. A haj az szerintem jó így is, viszont lehet, hogy jobb lenne neked kontaktlencse szemüveg helyett, vagy egész más fazonú szemüveg, mert az valahogy nem stimmel.

Amúgy nem nézel ki rosszul és semmi fura nincs rajtad.

2020. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szemuveg szerintem sem megy az arcodhoz. A hajaddal semmi baj, termeszetes ugy ahogy van, engem kiraz a hideg ezektol a barber shop-os hajmualkotasoktol. Szemuveg nelkul, egy kicsit mas szogbol, csukott szajjal, nyugis arccal is lohetnel egy kepet, az szerintem kihozna az elonyeidet is :)
2020. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes srác vagy, de sokat dobna, ha borotválkoznál.
2020. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. :)
2020. aug. 22. 20:08
 16/16 anonim ***** válasza:

Ö...

Inkább nem irom le

2020. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!