Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan dolgozzátok el, hogy...

Hogyan dolgozzátok el, hogy az emberek akiket szerettek elmennek?

Figyelt kérdés
Olyanok, akikért esetleg rajongtok, de nem tudtátok megismerni,beszélni vele, mert mire oda jutott volna, elment?
2020. aug. 23. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Mit értesz az alatt, hogy elment?

Elhunyt?

2020. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen
2020. aug. 23. 16:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Jaj, fogadd őszinte részvétemet! :(


Nagyon sajnálom, megértelek. Nemrég tudtam egy nagyon-nagyon régi ismerősről (múlt héten,) hogy elhalálozott.


Rá kellett jönnöm, hogy annyira nem is ismertem meg sohasem...

2020. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm, de nem most halt meg, hanem decemberben.

És minden nap gondolok rá.

Nézegetem a filmeket amik maradtak róla a Youtubeon, és nem hiszem el, hogy nem mentem el soha sem felkeresni.

2020. aug. 23. 17:31
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem volt rokonom sem, semmi sem.
2020. aug. 23. 17:31
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Hogy tudsz olyanért rajongani akit nem ismersz?


Te vagy az aki a 90-es kérdés alá beírta a két exéhez, hogy az egyik meghalt 90-es években, a másik a 2000-es években? Mert akkor érthető, hogy miért írtál ki kérdést. Bár maga a tartalom értelmetlen. De magad bebiztosításának próbálkozására gyenge.

2020. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ráadásul az 5-ös válaszod szerint nem is ismerted az illetőt.



https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


30-as válasz. Elég érdekes, amennyire némelyek körül hullanak az emberek.

2020. aug. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem én vagyok, ez az első kérdésem ezzel a témával.
2020. aug. 23. 18:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, hogy mit mondjak.

Én nagyon nehezen dolgozom fel azt, ha valaki eltávozik. És nem számít, hogy ismerem őt, vagy nem.

Emlékszek, amikor elhunyt XXXTentacion (tudjátok, az a rapper) (2018-ban történt az eset), amikor meghallottam a hírt, egyszerűen nem akartam elhinni. Nagyon szeretem a srác zenéit. De sajnos pár óra múlva ezzel lett tele az egész internet, de én még akkor sem tudtam ebbe beletörődni. 1-2 hónapra volt szükségem, hogy beletörődjek, hogy már soha többé nem lesz új zene (az új zenét most nem az előre felvett anyagokra értem).


Vagy 2019 ig volt egy nagyon megbízhatatlan, nagyon "pletykafészek" öregnéni, aki elől úgy menekültem, ahogyan csak tudtam. A szembe szomszédom volt. Állandóan a magánéletemre volt kíváncsi, és ha megtudott valamit, azt örömmel kürtölte szét. Nem csak velem volt ilyen, szinte senki nem szerette őt.

Sajnos már nagyon régóta problémák voltak a szívével, és 2019 áprilisában megtörtént a tragédia. 86 évesen elhunyt.

Már azóta eltelt több mint 1 év, de még most sem tudom elhinni, hogy ez megtörtént. Nem tudom elhinni, hogy ő már nincs többé, hogy már nem szólít le, amikor kint vagyok az utcán.

Néha amikor kint vagyok a kapunkban, bele szoktam gondolni ebbe (mert ő is állandóan kint volt a kapuban), és elszomorodok, mert már nincs többé.


Én nagyon nehezen fogadom el mások halálát, legyen az barát, vagy ellenség. Ugyanis én úgy gondolom, hogy halála után meg kell bocsátani amit tett velünk, legyen az bármi is.

2020. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze 5 évvel ezelőtt történt egy haláleset a családban, de ott gondolom egyértelmű, hogy az egész család szomorú volt nagyon sokáig.
2020. aug. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!