Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legszerethetőbb tulajdons...

Mi a legszerethetőbb tulajdonságod?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy mindenkinek van nagyon szerethető tulajdonsága és ugyanígy kevésbé szerethető is. Mit gondolsz neked melyik az a tulajdonságod, amit mások a legjobban szeretnek? Nekem valószínűleg a humorérzékem, sokat nevetek és ezt általában szeretik bennem az emberek.
2020. aug. 24. 18:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

20+ *Azt sem tudom, mi az az enelcé, bocsi. :)


Ne mond ezt, te mindent tudsz:DD

2020. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nekem nem nagyon van olyan.

Ha magamról kellene mondani valamit- akkor az, hogy amolyan védőügyvéd tudok lenni. Ha pl látom, hogy valakit ok nélkül bántanak, csak azért, mert csúnyácska, vagy butácska az illető - akkor hiába az egész csapat nevet rajta, én ellenük megyek, és hiába győzködnek, hogy egy selejt az illető.


De ezen kívül nem sok jó van bennem szerintem, önző vagyok, kapzsi, ítélkező stb

2020. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!