Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha nem tudok sajnálni?

Normális, ha nem tudok sajnálni?

Figyelt kérdés
Láttam egy hasonló kérdést, erről. Régen minden TÁRGYAT is sajnáltam, állatokat is, de mostanában se embert, se állatot, se semmit. Sőt, néztem egy sorozatot, amiben a főszereplőt felpofozták és akaratomon kívül felnevettem, illetve ha valamilyen szomorú dolog történik, szintén akaratomon kívül mosolygok, legyen szó bármiről. Bántani nem bántanék senkit.

2020. aug. 27. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én világéletemben olyan voltam mint most te. De mondjuk nálam az emberek azért sokat segítettek hogy kikopjon belölem az empátia;-)
2020. aug. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak a halott macskákat sajnálom
2020. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Full ugyanez vagyok én is. Ha nem származik belőle hátrányod a társasági életben, akkor nem baj.
2020. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sajnos nem túl jó, de én se nagyon tudok sajnálni, csak magamat, ez se jó (meg a másik sikerének sem örülni, ami szintén nem jó)
2020. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!