Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Proli vagyok vagy ez rendben...

Proli vagyok vagy ez rendben van? N

Figyelt kérdés

Nem a mennyiséget nézem hanem a minőséget cipő ruha táska. De ha ugyanaz a minőség nagyon jó anyagból rendesen van megvarrva és 2200Ft konkrétan a Pepcoban akkor nem a Bershkaban fogom megvenni 15-20 ezerért a Jeggingset vagy egy felsőt. Nem gáz szerintem de mégsem dicsekszem ezzel. Ha ki is tudom fizetni a 22 000 Ft os farmert de ugyanolyan tényleg jó anyagból van nem az ami szétfeslik van a Pepcoban vagy a Kikben akkor nem veszem meg a drágábbat. Sok ilyen apróság van de kínais műbőrtáska helyett én is idén bőrt vettem ami drágább de az biztos tovább bírja és szebb. De ezen a Jeggingsen (belebújós farmerszerű nadrág ami nem cicagatya) elgondolkoztam hogy mennyire proli vagy sem.


Másik: az emberek miatt akik zavarnak nem szívesen járok nyilvános étterembe kajáldába moziba mert zavar a többi ember. :D Párommal alig megyünk olyan helyre ahol emberek vannak többen mert egyszerűen zavarnak minket a nyugalmunkban.


Nem leszólni akarom a Pepcot vagy a Kik boltokat pont hogy nekem is a ruháim 70%a onnan van és jól néznek ki. Na azért mindent én se veszek meg mert néha ízléstelen a kínálat..akkor várok.

Bijoue-t ritkán hordok az ezüstöt vagy az aranyat szoktam.



2020. aug. 28. 12:13
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:
Jahh meg a hajam hosszú és magam vágom mert csak a végéből szoktam időnként. Más meg fodrászhoz megy. :D Illetve nézek ötleteket mit mire lehet felhasználni még és mi hol olcsó. De a szemetet nem tárolom el nem vagyok gyűjtögető.
2020. aug. 28. 12:26
 2/57 anonim ***** válasza:
98%

Ez mitől proli? A proli szó jelentése nem ez.


Amit te csinálsz, azt ésszerű és józan pénzköltésnek hívják.

2020. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
84%
Az elsővel nincs gond, a második problémásabb. Lehet mondjuk színházba menni, ott kulturált emberek vannak.
2020. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
85%
Egy picit igenyesebb lehetnél de ez nem proli
2020. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
78%

Proli sokkal inkább az, aki megveszi a az ugyanolyan, de drágább cuccot csak azért, mert fú de menő, az “óccsó meg ciki”.

De azért az elég durva, hogy kollektíven leszólsz mindenkit, mert jaj MINDENKI zavar MINDENHOL. Olyan nincs, hogy mindig minden és mindenki rossz. Ezen kéne elgondolkodni, hogy ha mindenki szembejön az autópályán, akkor benned van a hiba, nem mindenki másban. Ha nem vágysz tömegre, az érthető, de szinte mindenkitől elzárkózni nem egészséges.

2020. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
De konkrétan miben legyek igényesebb? Naponta fürdök mosom a ruháim..takarítok gyakran. Veszek új ruhákat. Mégis prolinak érzem magam mikor a legolcsóbb Jeggingset veszem meg pedig tényleg erős anyagból van nem szakadt el és nem került annyiba sem mint a NY-es vagy C&A-s pedig ezek nagyon szerény boltok egy Salamanderhet képest. Ahol egy papucs 55 E nél indul. :D
2020. aug. 28. 12:39
 7/57 A kérdező kommentje:
Mi nagyon durván nyomjuk. Inaktiváltuk a fiókjainkat. De nem is a netes élet az élet..hanem a valódi kézzel fogható nem virtuális életben sem közeledünk senkikhez a szűk rokonokon kívül.. Van hogy zavar de nem találtunk barátokat a párommal és mi nem járunk így el kollégákkal távoli unokatesókkal senkikkel. Ketten vagyunk mindig. Kivétel ha a legszűkebb családunk látogatjuk akkor elkísérem őt és ő is engem. De már idén a strandon megbolondultam az emberektől. :D Kedves baráti kört akartunk..de csak bunkókat láttunk..most azokkal üljünk le inni egy cocktail-t?
2020. aug. 28. 12:44
 8/57 anonim ***** válasza:
88%

A világ azt tükrözi vissza, amilyenek mi magunk vagyunk, ha ti nem vagytok nyitottak és tüntetőleg nem barátkoztok senkivel, akkor nem is lesz barátotok.


A new yorkeren meg c&a-n jót röhögtem amúgy, még a c&a hagyján, de a new yorker a létező legszarabb minőségű ruhákat árulja, egy pepcos vagy kikes cucc köröket ver rá. Az olyan embereket el kell engedni, akik azt nézik, hogy kin milyen márkájú cuccok vannak. Az a lényeg, hogy tiszta, ízléses és összeszedett legyen az összhatás, mit bánom én melyik bangladesi sweatshopban varrták fél dollárért lol...

2020. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
😀😀 az utsó mondat nagyon tetszik
2020. aug. 28. 13:53
 10/57 anonim ***** válasza:
73%

Jaj persze, MINDENKI bunkó és ti MINDENKINÉL különbek vagytok. Kicsit vegyél vissza az arcodból. Vagy nem kell, de akkor ne akarj semmilyen baráti kört, mert az ilyen ítélkező, másokat azonnal leszóló emberek nem érdemlik meg a barátságot. Nem hiszem el, hogy MINDIG MINDENHOL bunyózó, üvöltöző, kötekedő stb alakokkal találkoztok, mert ilyen nincs.

Igaza van a 8-asnak, süt belőletek a felsőbbrendűség érzése is, nem csodálom, hogy nincs senkitek egymáson kívül.


Amúgy most szidhatsz, de van egy olyan érzésem, hogy egyáltalán nem engedheted meg magadnak bármikor, könnyedén még a fast fashion boltokat sem és azért érzed magad rosszul, mert nagyon is ott szeretnéd beszerezni az összes cuccodat, csak nem telik mindenre és az olcsóbb dolgokat szégyelled.


Ui:én sokat vásárolok fast fashionben és Kikben, Pepcoban is. Meg nem tudnám mondani csak ránézésre, hogy melyik ruha honnan van.

2020. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!