Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én unom már végtelenül...

Csak én unom már végtelenül ezt a vírus témát? (Nincs kapcsolatom és így sokkal nehezebb ismerkedni,utazni,szórakozni,bármit is csinálni)

Figyelt kérdés

Nem vagyok "vírustagadó", csak egész egyszerűen nem érdekel ez az egész, nem is nézek már semmilyen hírt ezzel a szarral kapcsolatban. Fiatal vagyok, egészséges, a közvetlen hozzátartozóim között nincs se öreg,se kóros beteg. Az ismertségi körömből se tudok senkit, aki egyáltalán elkapta volna. Az ismerőseim ismerőseinek az ismerősei között se tudok olyanról aki emiatt meghalt volna vagy egyáltalán kórházba került volna.

Az intézkedések elég nevetségesek, és ellentmondásosak, bizonyos téren nagyon könnyelműek ,más szempontból meg indokolatlanul szigorúak.


Amivel viszont senki nem foglalkozik, az a bezártság, gazdaság összeroppanása,a korlátozások okozta elmagányosodás, depresszió stb. Megszűnt a munkatér ahova bejártam,utazni nem lehet,semmit nem lehet előre tervezni, bizonytalanság van, mindenki parázik,bizalmatlanok az emberek, senki nem akar ismerkedni új emberekkel.


2020. aug. 30. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki unja mar. Budapesten nem veszes a helyzet, kb annyit latsz a virusbol, hogy maszkozni kell a buszon es a boltban, ennyi. A szorakozohelyek tele vannak, programokat barhol lehet csinalni, szerencsere.
2020. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Nekem van egy olyan meglátásom, hogy aki el van magányosodva és depressziós az a vírustól függetlenül is hasonlóan lenne.


"mindenki parázik,bizalmatlanok az emberek, senki nem akar ismerkedni új emberekkel."


Én ezt személy szerint nem tapasztaltam. Mondom ezt úgy, hogy egyáltalán nem voltam egyetlen egy napot sem "karanténban" és a nagy karantén időszakot is végig dolgoztam minden egyes nap.


Vírus van, ez tény. Meghaltak benne sokan ez tény. Ha nem is nálunk más országokban pl nagyon sokan. Lásd: Amerika.


Elővigyázatosság azért nem árt, de túl tolni felesleges és vannak olyan korlátozások amik rettentő értelmetlenek és idegesítőek.


Mindenesetre jelenleg így nyáron voltak bulik, nyitva voltak a kocsmák és a szórakozóhelyek nyugodtan el tudtál volna menni bulizni. Ez maximum az időtájt lehetett volna igaz amikor mindent háromkor bezártak és nem lehetett nyitva vendéglátó egység.

2020. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát akkor fejlessz ki egy gyógyszert. Más is unja de mit tudunk csinálni, az árvizeket is lehet unni meg a vihart, mégis van néha. Az rossz tényleg ha megszűnik a munkatér, legalább az iroda udvarára be lehetne menni ha valaki közel lakik.
2020. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Én azt látom, hogy az emberek 90%-a pont ugyanúgy él tovább mint eddig.
2020. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Mas nem unja, kulon szorakozast, oromet lel benne. Vilagmeretekben imadjak az emberek.

Ha haboru lenne, akkor mit mondanal?

Kell egy vedekezo mechanizmus a mindennapok kibirasara, a hisztizes most tul nagy luxus.

2020. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Unom, mert hónapok óta nincs munkahelyem és semmi nincs kilátásban.
2020. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!