Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz a legenda miszerint a...

Igaz a legenda miszerint a rendszeresen gyakorizo ferfiak 90%-anak nincs baratnoje (50%-nak meg sosem volt) es a 75%-uk szuz?

Figyelt kérdés
2020. szept. 3. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Semmi nem utal ilyesmire.
2020. szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen, jól gondolod, mert mindenki magából indul ki!
2020. szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem feleségem van.
2020. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

azért egy pár dolog utal ilyesmire. például a válaszok tartalma.

másrészt attól a csoporttól látni a legtöbb választ, akik egész nap itt ülnek. minél inkább tevékeny az élete valakinek, annál kisebb az esélye, hogy egész nap itt ül.

2020. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Én a feleségemmel együtt szoktam gyakorin trollkodni. Nincs is jobb, mint egy kiadós szex után még nagyobb hülyét csinálni itt néhány idiótából.
2020. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Van benne igazság, de a nőknél is hasonló arány lehet.
2020. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nehéz arányosítani.


Hiszen a probléma ott kezdődik, hogy egy szűk "kemény mag" rendelkezik fejenként több regisztrációval és az ő rendszeres kamu kérdéseik adják a kérdések nagy részét, amire időnként még válaszolnak is saját maguknak, fenntartva a "vitát".


Az ilyen "élettelenek" erősen eltorzítják az amúgy sem jól mérhető arányokat.


Ezek mellett meg vannak akik simán csak szeretik az oldalt vagy "függők" és család, barátnő, munka mellett is írnak.

2020. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hallottam erről a legendáról.
2020. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy igaz :D
2020. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Ha valami hulyeseg kiugrik a fejedbol, az nem lesz legenda. (Akkor sem, ha tudnad mint jelent a legenda szo, es inkabb az ideillo hiedelmet hasznaltad volna helyette.)


De amugy en is a felesegemmel egyutt szoktunk ide jarni szorakozni a hulyebbnel hulyebb kerdeseken. Sajnos ez a kerdes viszont nem eri meg. :/

2020. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!