Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

1 szoba van, anyám és apám is abba a szobába alszanak.


23/F vagyok, sajnos egy szoba van ebbe a retkes házba.


Kénytelen vagyok a faterral aludni egy ágyba (Nem pici ágy, 2 személyes ágy) Szóval eléggé nagy ágy.


Anyámnak van 1 személyes ágya,



Szóval: Már hónapok óta ez megy, eleinte azt hittem hogy megőrültem, de nem!!!


Arra lettem figyelmes hogy a matrac mozog (forgolodásra) mit látnak szemeim? A fater a farkát állítja fel, vagy hogy fogalmazzak ,,előkészíti" majd amikor megvan, átbújik anyám ágyába és ott ,,hancurkodnak" 10 percig biztosan. Hála isten a farkát nem láttam, meg hang se volt.....


Ezt havonta 2x átkell élnem. Hónapról hónapra ez megy, már k****rvára elegem van. Direkt csinálják? Miért nem mennek ki a konyhába aztán ott csinálják.


2 méterről ezt kell néznem? Aludni se tudok, f**sz se kiváncsi rá. Én miattam tegyék de ne előttem.!!!!



Szerintetek normális az ilyen? Most úgy őszintén? Ez beteges?


Hogyan írnátok le egy ilyent? Mentális beteg? Vagy hogyan? Mert ez nem tiszteletlenségből fakadó valami, ez valami komoly mentális betegség lehet?


Mondjuk olvastam pár hete egy cikket, hogy arra élvezkedik az ilyen, hogy a környezete ott van. Lásd; Győrben a szőkőkútas esetett, azok se szégyelték a pofájukat.


Mielőtt valaki megkérdőjelezné hogy kamu a kérdés, hát nem kamu. Bárcsak kamu lenne, de nem az sajnos. Ez valódi kérdés.


Remélem sokan írtok, mert meg k**rvára elegem van belőlük.


Mindezt hajnalba csinálják!



2020. szept. 4. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

"Ezt havonta 2x átkell élnem."

Nem viszik túlzásba...

2020. szept. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

akkor költözz el, ha nincs rá pénzed, keress olyan munkahelyet ahol a szállás biztosított..

végülis otthon azt csinálnak amit akarnak...ha nem tetszik lépj...ne tölük várd el, hogy miattad változzanak...

cseréljetek ágyat...nemis értem, miért nem alszanak együtt?

2020. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez krvára szürreális...
2020. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem apád és anyád kéne, hogy együtt aludjon, és te külön. Nem is értem a kérdést, szimplán megoldható ágycserével. És nehogymár te legyél felháborodva! 23 évesen még náluk laksz, szegényes körülmények vannak elfogadom, csak egy szoba van, és befogadtak. Nehogymár a saját házukba te tiltsd meg nekik a szexet! Értem én, hogy nem vagy rá kíváncsi, de nincs más lehetőségük nekik se és neked se. A te kedvedért meg nem fognak kimenni a konyhába, amikor van ágy. Így is a kis ágyba vannak, mert te a nagy ágyban fekszel. Aludj te egyedül
2020. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szabad önállósodni, kérdező. A szüleid 23 éve csak titokban szexelhetnek, mert folyton ott lógsz a nyakukon. Erre még nem gondoltál, mi? Csak a saját sanyarú sorsod csípi a szemedet.
2020. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!