Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi okozhat nagy mértékű...

Mi okozhat nagy mértékű figyelemzavart és dekoncentráltságot?

Figyelt kérdés

Nagyon dekoncentrált vagyok. Olyan szinten, hogy telefonban megbeszélem valakivel, hogy küldök sms-t a lerakás után és elfelejtem fél perc alatt.

Vagy a hűtőbe 2-3 dolgot kell berakni, berakom az elsőt és elfelejtem a többit. Még rosszabb eset, ha nyitva hagyom a hűtő ajtót, mondván hogy úgyis itt van a másik dolog, de közben eszembe jut valami más és nyitott hűtő ajtóval eljövök. Ez pont az imént történt meg.

Ugyan tény, hogy mostanság kimerült és stresszes vagyok, de korábban is előfordult ez a mértékű figyelmetlenség. Próbáltam, hogy odafigyeltem az alvás mennyiségére és idejére (este 9-10 körül feküdtem és mindig aludtam legalább 8 órát), de nem ez okozta, ugyanúgy jelen volt. Bár enyhébb volt, szóval ez is közre játszhat.

Mi okozhat ilyen mértékű dekoncentráltságot?



2020. szept. 5. 01:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"kimerült és stresszes vagyok"

Valószínűleg ez. Ezenkívül még sok oka lehet, de ezeket próbáld megszüntetni. Mitől vagy kimerült és stresszes?

2020. szept. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fáradtság, különféle szerek, vitaminhiány - ha a baleset, sérülés kizárható.
2020. szept. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az hogy egyszerüen nem erdekel.

Ha kapnal erte x összeget, hogy mindent a hütöbe pakolj, akkor elsöre betudnàd tenni

2020. szept. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!