Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha nem merek...

Mit tegyek ha nem merek bemenni helyekre enni sose?

Figyelt kérdés
Hogyan vegyem rá magam hogy merjek? Be merek jönni a városba, el tudom intézni mindent amit akarok, de sose merek enni ha éhes leszek. Szóval nem merek bemenni egy vendéglőbe és ebédelni vagy valami. Mivel még sose voltam. Nem ismerem a helyzetet. Ma is ez történt, az utcáról beláttam, sok pincér volt, de olyan csúnyán néztek gondoltam be nem megyek. Tudom ez szánalmas és nagyon abnormális felnőtt emberként. Durva tudom. Csak coopba meg ilyen helyekre merek bemenni. F

2020. szept. 11. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Ez tényleg elég fura. Talán próbálj meg először gyorskajáldákban, gyrosos, ilyesmi helyeken enni. Nem kell rögtön rendes étteremben enni. Meglátod majd hogy semmi nincsen ebben amitől tartani kellene.
2020. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
introvertált vagy, vagy van valami hasonló pszichés problémád...?
2020. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezd valami egyszerűbbel, pl Meki. Ott a kutya se foglalkozik veled. Csiricsáré éttermekbe nyilván feszélyezve leszel az első időkbe, ott nem csak a pincérek figyelnek nyomulós módon, meg a hegedűs sejderutyutyu, még a vendégek is egymást lesik, hogy ki, mit, mennyiért.
2020. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Én sem eszek ilyen helyeken. Mindenki engem néz....esküszöm.


Inkább kihozza nekem a netpincér, vagy elvitelre kérem. Parkban/utcán is szoktam enni.

2020. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Soha nem voltal eletedben etteremben?
2020. szept. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked meg nekem el kéne mennünk közösen menni egy ilyen helyre.


Valahogy megnyugtatna, hogy Te is olyan vagy, mint én. 🤣

2020. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ennél sokkal-sokkal egyszerűbben kezelem a dolgot. Éhes vagyok? Eszek. Hogy hol? Attól függ, mihez van épp kedvem. Ha főtt kaja, akkor nyilván valami étterem-szerű. Nyomulósan figyelnek, lesik mennyit fizetek és mit eszek? Egészségükre, észre sem veszem őket, hát még hogy engem érdekeljen mit gondolnak, hogy néznek épp. És ez így van rendjén. Mindenki a saját dolgával törődik úgyis, a másokról való pletykálás, mások nézegetése/méregetése csak egy plusz adalék, amit vagy figyelembe veszel, vagy nem. Semmi nem történik, ha le sem tojod, sőt, hirtelen tán még meg is szűnik ez a para.
2020. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja gyakoroljal valami egyszerubb helyeken, peldaul ahol van terasz es kilehet ulni. Vagy egy cukraszdaban, ahol egy szelet sutemenyt 5 perc alatt ellehet fogyasztani.
2020. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Miért hiszed azt, hogy annyira érdekes vagy, hogy mindenki veled fog foglalkozni? Hidd el, a legtöbb ember magasról tesz a környezetére és csak a saját dolgával foglalkozik.
2020. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mindenképpen kezdjél valami egyszerűbb helyen, ha nem is gyrososnál, hanem mondjuk egy kávézóban/cukrászdában. Kikérni egy kávét nem több 3 percnél, kérheted elvitelre is (ha nem éreznél elég bátorságot leülni és ott meginni, eltudsz az elviteles pohárral egyből "szivárogni").

Esetleg kérj meg valakit, hogy menjen veled, talán ha nem vagy egyedül nem fogsz annyira a dologra rápörögni.

2020. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!